pre 3 minuta 15: 04
Filip Matijašević za Arena sport posle prvih dana u Salcburgu: Tamo me više cene nego ovde, vreme će pokazati zašto
Mladi fudbaler je prodat ovog leta u Salcburg za skoro tri miliona evra.
Utakmica finala Kupa Srbije između fudbalera Crvene zvezde i Vojvodine u Loznici, koja je trebalo da počne u 20 časova, kasni zbog sukoba navijača beogradskog kluba i policije.
Od izveštača TV Arena sport smo mogli da čujemo u prenosu kako meč za trofej nacionalnog kupa neće početi dok svi navijači ne napuste teren. U tom trenutku se na terenu nalazilo desetak navijača.
Sa druge strane "Tanjug" prenosi kako je na severnoj tribini stadiona "Lagator" pristalice beogradskih "crveno-belih" ušle su u sukob sa policijom koja je ekspesno regovala i zavela red. Tokom intervencije bačeni su topovski udari policija je koristila "silu", a veći deo navijača izbačen je sa tribine.
Finalni duel nacionalnog kupa možete pratiti na našem lajv blogu OVDE, dok je direktan prenos na kanalu TV Arena 1 Premium.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
14.05.2026 01: 51
Emocije nisu mogli da sakriju ni jedni ni drugi.
14.05.2026 00: 23
Teško mu je pao gubitak trofeja.
14.05.2026 00: 12
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije boljim izbođenjem penala protiv Vojvodine 2:2 (0:2) - 5:4 penalima.
14.05.2026 00: 02
Strateg crveno-belih nije mogao da sakrije emocije.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 8h
pre 4 minuta 15: 04
Mladi fudbaler je prodat ovog leta u Salcburg za skoro tri miliona evra.
pre 2 sata 12: 50
Kako sada stvari stoje, iskusni stručnjak seda na klupu Radnika iz Surdulice, koji ima velčike ambicije u narednoj sezoni.
pre 3 sata 11: 20
Ekspedicija crno-belih stigla u subotu u Sleveniju
pre 15 sati 23: 20
Obnavlja se saradnja iz Leverkuzena...
Ostavite komentar