pre 26 minuta 09: 28
Lamin Jamal verbalno napao trenera, Flik ostao zbunjen: Nije sve bilo savršeno, ali se trudio
Mladi fudbaler Barselone dugo negodovao posle pobede svoje Barselone nad madridskim Atletikom.
Guliver/Imago Sports
U samo četiri dana, fudbaleri Totenhema ispali su od Liverpula u polufinala Liga kupa i pretrpeli poraz od Aston Vile u četvrtoj rundi FA Kupa Engleske, ali trener Angelos Postekoglu ne da na svoje igrače. Čak ni zbog lošeg prolaznog vremena u Premijer ligi.
Zbog toga što ekipa ima problema sa povredama i zgusnutim kalendarom takmičenja, pa neretko teret na nejaka pleća preuzimaju klinci iz redova londonskog kluba, jer Australijanac grčkog porekla ne vidi uzrok u vrlo ofanzivnom stilu igre i rizicima takvog stila borbe sa rivalima različitih profila.
"Zato što su umorni, ne mogu! Da nismo igrali u četvrtak uveče, da sam imao igrače da mogu da rotiram, zar stvarno ne misliš da ne bismo bili agresivniji u presingu. Jedino ako misliš da nisu ljudska bića. Da su nekakvi superheroji, da posle utakmice sa Liverpulom u četvrtak sad lete po terenu. To ne biva. Oni su samo ljudi. Vila je prošle nedelje odmarala. Mi smo igrali protiv Liverpula. Bez izmena maltene. Lako je ljudima da kritikuju ove igrače, ali ja im se divim… Oni samo daju i daju”, u dahu je nabrajao Postekoglu.
Tvrdi i da ga se ne tiču zahtevi za njegovom smenom, između redova, mada su navijači nezadovljniji radom uprave i traže ostavku predsednika Danijela Levija, a ne popularnog Ejndža, koji u Birmingemu u protokolu utakmice nije imao čak 11 prvotimaca.
"Ova grupa igrača će biti izvaredan tim kad budemo svi tu. U to nemam ni najmanju sumnju… Ali dvojica 18-godišnjaka, jedan od 17, jedan od 19 i 21-godišnji golman, da igraju na gostovanju protiv jednog od najboljih timova zemlje? I to posle dva i po meseca u ritmu četvrtak, nedelja, četvrtak nedelja?... Ako je cilj da se mene otarase, onda u redu. Bravo za tebe. Idi do kraja. Ali ono što je ova grupa igrača dala je neverovatno. Pohvale njima", podvlači Postekoglu.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
03.04.2024 10: 06
Menadžer Totenhema na duhovit način odgovorio zašto su njegovi igrači nisu bili opasni po gol Vest Hema u drugom poluvremenu.
16.03.2024 13: 12
Tri utakmice 29. kola engleske Premijer lige igraju se danas, a u centru pažnje biće duel Fulama i Totenhema u Londonu (18:30, A1P).
30.01.2024 23: 17
Menadžer Totenhema Angelos Postekoglu izjavio je danas da postoji mala verovatnoća da londonski fudbalski klub do kraja zimskog prelaznog roka angažuje nove igrače.
19.01.2024 08: 53
Ivan Perišić, krilni napadač Totenhema, je u poodmaklim pregovorima sa Hajdukom za povratak u matični klub.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 26 minuta 09: 28
Mladi fudbaler Barselone dugo negodovao posle pobede svoje Barselone nad madridskim Atletikom.
pre 48 minuta 09: 06
Šampion Srbije u fudbalu želi pošto, poto da slavi u 29. kolu domaćeg prvenstva.
pre 1 sat 08: 44
Golgeter Mančester sitija sipa golove kao "lud".
pre 1 sat 08: 22
Holandski stručnjak i njegov tim idu iz problema u problem.
Ostavite komentar