Mitrović bolji od Borjana | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Mitrović dva puta savladao Borjana

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

14.09.2024 23:37
Aleksandar Mitrović, dvostruki strelac Profimedia
Aleksandar Mitrović, dvostruki strelac

Fudbaleri Al Hilala savladali su večeras Al Rijad rezultatom 3:0 u utakmici trećeg kola šampionata Saudijske Arabije.

Aleksandar Mitrović dva puta je savladao Milana Borjana, u 80. i 90+10. minutu, a Sergej Milinković-Savić bio je asistent strelcu prvog gola Salemu Al-Davsariju u 53. minutu. 

Mitrović je do prvog gola na meču došao lakim prebacivanjem Borjana, a odličan je bio i Al Davsarija sa atraktivnim driblinzima u punom trku pred proigravanje srpskog napadača. Drugi Mitrovićev pogodak bio je glavom za ubedljivu pobedu.

Al Hilal vodi na tabeli sa maksimalnih devet bodova. Al Rijad je sa četiri boda na 10. mestu.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sport više nije zabava - ulazi u novu fazu finansiranja

Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.