pre 5 minuta 20: 40
(VIDEO) Radile pesnice u Engleskoj: Golman niželigaške ekipe udario navijača
To se dogodilo na meču između Enfild Tauna i Čelmsford Sitija
Tanjug/AP Photo/Michel Euler
Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su Lion 2:1 (2:0) i tako osvojili Kup Francuske.
Bila je ovo i zvanično poslednja utakmica Kilijana Mbapea u dresu Parižana, a napadač se od kluba oprostio duplom krunom, budući da je PSŽ osvojio i prvenstvo Francuske.
Pari sen Žermen je dominirao od početka utakmice, a to je naplatio golovvima Usmana Dembelea i Fabijana Ruiza u 22. i 34. minutu.
Tračak nade Lionu dao je Džejk O'Brajan, ali je PSŽ odmah posle primljenog gola uspostavio kontrolu i na kraju mirno priveo meč kraju.
Za Lion je 86 minuta odigrao srpski fudbaler Nemanja Matić, koji je bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu, ali to nije bilo dovoljno za trofej.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
27.02.2024 22: 56
Fudbaleri Olimpik Liona uspeli su posle penala da pobede Strazbur i tako se plasirao u polufinale Kupa Francuske - 0:0, penalima 4:3.
05.03.2026 23: 25
U polufinalu pobednik ovog duela igra protiv Tuluza
21.02.2026 10: 40
Kilijan Mbape je tako dobio punu isplatu i pravno zatvorio poglavlje sa klubom, dok PSG sada može da usmeri energiju isključivo na teren.
19.02.2026 09: 53
Crveno-beli nikad nisu slavili na tlu Francuske, ubeležili su sedam poraza i dva remija.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 5 minuta 20: 40
To se dogodilo na meču između Enfild Tauna i Čelmsford Sitija
pre 24 minuta 20: 21
FIFA će sada detaljno ispitati sve okolnosti i doneti odluke u skladu sa pravilima o disciplinskoj odgovornosti, s ciljem da se ovakvi incidenti u potpunosti eliminišu sa fudbalskih terena.
pre 45 minuta 20: 00
Posebno se pamti poslednji susret Reala i Bajerna na putu do jubilarne 15. titule, kada su Madriđani golovima u završnici Hoselua ostigli do polufinala.
Ostavite komentar