pre 21 minut 21: 41
Stanković za TV Arena sport: Nisam navikao na ovoliko neiznuđenih grešaka
Nije bio zadovoljan partijom svojih momaka u Sombatelju.
MN Press
Crvena zvezda nastaviće odbranu trofeja u Kupu Srbije mečom četvrtfinale protiv Napretka u Kruševcu, odlučeno je danas na žrebu u FS Srbije.
Meč će se igrati na stadionu "Mladost" 3. maja, a zanimljivo je da su Kruševljani pred reprezentativnu pauzu ugostili crveno-bele "Pod Bagdalom" i otkinuli im dva boda (1:1). Zvezda i Napredak poslednji put igrali su Kupu Srbije davne 2008. godine, uz trijumf crveno-belih u Beogradu od 3:1.
Jedan od derbija ove runde odigraće se u Bačkoj Topoli gde će TSC dočekati Novi Pazar, Radnički će u Nišu ugostiti Vojvodinu i pokušaće da im se revanšira za nedavni poraz u prvenstvu od 4:1, dok Radnik u Surdulici dočekuje Čukarički, od koga je izgubila pre mesec dana 1:0 na Banovom Brdu.
Polufinala Kupa igraće se 17. maja, a finale je zakazano za 3. jun.
Parovi četvrtfinale Kupa Srbije
Radnički Niš - Vojvodina
TSC Bačka Topola - Novi Pazar
Napredak - Crvena zvezda
Radnik - Čukarički
Mečevi se igraju 3. maja
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
05.03.2026 17: 53
"Čekam vesti, to nas je malo omelo"
05.03.2026 17: 19
Branko Radujko, generalni sekretar FSS najavio je hitan sastanak sa predstavnicima Zajednice Superlige.
05.03.2026 16: 57
U polufinale Kupa Srbije pored Zvezde plasirali su se Grafičar, Vojvodina i Jedinstvo UB.
05.03.2026 16: 50
"Zvezda bila jača ne samo od nas, već i od Malmea i od Lila..."
pre 3 minuta 22: 00
Alžirski fudbalski savez intenzivno radi na izboru novog selektora.
pre 22 minuta 21: 41
Nije bio zadovoljan partijom svojih momaka u Sombatelju.
pre 36 minuta 21: 27
Neće ni u revanšu biti ni malo lako.
pre 36 minuta 21: 27
Hapoel Ber Ševa je sa igračem manje od 57. minuta pobedio Crvenu zvezdu 1:0 (1:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Ostavite komentar