Srpski košarkaš i član Denvera Nikola Jokić proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) meseca Zapadne koferencije u NBA ligi, saopšteno je večeras na sajtu takmičenja. Kako se navodi, nagrada je MVP je za oktobar i novembar.
Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena savladali su ekipu Borusije Dortmund na gostovanju rezultatom 0:1 (0:1) , i tom pobedom izborili plasman u četvrtfinale Kupa Nemačke.
Vlahović za Arenu: Mogli smo i morali bolje, ali bitna je pobeda
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
24.03.202322:56
MN Press
Dušan Vlahović nije imao mnogo lopti, jednu u prvom delu je poslao preko prečke, ali pas Dušana Tadića u 53. minutu pretvorio je u 11. pogodak u dresu "orlova". Pogodak je bio bitan za njega, za sam meč jer je tu bila i stavljena tačka na prva tri boda "orlova" u kvalifikacijama za EURO.
"Najbitnije je bilo da pobedom otvorimo kvalifikacije. Mogli smo i možemo mnogo bolje. Nije ovo igra na šta smo navikli, ali bitno je da smo ciklus otvorili pobedom. Nastavljamo još jače, još "gladnije" jer nas čeka teška utakmica u ponedeljam u Crnoj Gori", rekao je Vlahović za TV Arena sport.
Nije meč u Podgorici bio u glava igrača, tvrdio je centarfor Juventusa:
"Ne razmišljamo mi unapred, Litvanci nisu lak rival, dobro su se branili večeras i pokušali da nas ugroze iz kontri. Uspeli smo sve da iskontrolišemo. Bitno je da smo pobedili i od ovog časa razmišljamo o Crnoj Gori".
Vlahoviću svaki gol znači, posebno ovi u selekciji.
"Jako sam srećan što sam postigao gol za reprezentaciju. Nadam se da ćemo nastaviti ovako da pobeđujemo", zaključio je Vlahović.
Fudbalska selekcija Srbije pobedila je Litvaniju 2:0 (1:0) na startu Grupe "G" kvalifikacija za EURO 2024. godine. Dušan Tadić je postigao gol i asistirao Dušanu Vlahoviću za siguran prvi korak ka Nemačkoj.
Srpski košarkaš i član Denvera Nikola Jokić proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) meseca Zapadne koferencije u NBA ligi, saopšteno je večeras na sajtu takmičenja. Kako se navodi, nagrada je MVP je za oktobar i novembar.
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
Ostavite komentar