pre 5 sati 22: 56
Sabalenka uzbuđena zbog igranja sa Đokovićem: Biće intenzivno
Nastupiće zajedno u miks dublu na US openu.
Facebook/FK Crvena zvezda
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će u martu naredne godine u Beogradu odigrati prijateljski meč sa Zenitom.
Crveno-beli su naveli na svom zvaničnom Tviter nalogu da će meč između šampiona Srbije i Zenita biti odigran 23. marta na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.
Crvena zvezda je prvi deo u Superligi Srbije završila na drugom mestu na tabeli sa 46 bodova. Superliga Srbije će biti nastavljena 10. februara naredne godine, a "crveno-beli" će u 20. kolu nacionalnog prvenstva dočekati Voždovac.
Zenit je prvi deo sezone u Premijer ligi Rusije završio na drugom mestu na tabeli sa dva boda manje od prvoplasiranog Krasnodara. Rusko prvenstvo će biti nastavljeno drugog marta naredne godine utakmicama 19. kola.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
26.03.2025 19: 00
Utakmica četvrtfinala Kupa Srbije protiv Novog Pazara je na programu 2. aprila.
26.03.2025 18: 25
Pobednik meča između fudbalera Crvene zvezde i OFK Beograda igraće protiv Novog Pazara, dok će Partizan dočekati TSC iz Bačke Topole u četvrtfinalu Kupa Srbije, odlučeno je danas žrebom u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi.
15.03.2025 18: 55
Trener Crvene zvezde pozvao je navijače sutra na proslavu 80. rođendana
11.03.2025 11: 38
Za A nacionalni tim je odigrao 35 utakmica, a bio je učesnik dva Mondijala 2018. godine u Rusiji i 2022. godine u Kataru, ali i Evropskog prvenstva u Nemačkoj.
pre 6 sati 22: 33
Kada se činilo da će utakmica biti završena bez golova, domaći su pronašli način da krunišu bolju igru. Mladi Bogdanović je uputio sjajan centaršut sa leve strane, a Stuparević je najviše skočio i preciznim udarcem glavom zatresao mrežu za veliko slavlje – 1:0.
pre 6 sati 22: 12
Drugi gol crno-beli su primili u prvom minutu nadoknade.
pre 6 sati 22: 04
U 4. kolu Radnički iz Niša dočekuje Partizan, dok će zamun igrati u Kragujevcu protiv Zemuna.
pre 6 sati 22: 01
Saša Ilić je prvi put poražen kao trener crno-belih, a Novobeograđani su iskoristili brojčanu prednost da zadrže maksimalan učinak posle tri kola!
Ostavite komentar