pre 7 minuta 14: 50
(UŽIVO) Partizan - OFK Beograd 3:0 (poluvreme): Domaćin dominira, gosti nemoćni sa igračem manje
Budite sa nama i pratite dešavanja sa stadiona u Humskoj
Nekadašnji fudbaler Mančester junajteda i francuske reprezentacije, Patris Evra, je u intervjuu sa Riom Ferdinandom govorio o najboljim fudbalerima sveta, Lionelu Mesiju i Kristijanu Ronaldu.
Evra i Ronaldo su zajedno igrali u Mančester junajtedu od 2006. do 2009. godine, pod trenerskom palicom Aleksa Fergusona, pa tako Francuz u izboru najboljeg igrača prednost uvek daje Portugalcu.
Bivši defanzivac je rekao kako bi Mesi tokom karijere osvojio 15 Zlatnih lopti, samo da je imao radnu kao Portugalac:
"Želim da objasnim zašto uvek biram Ronalda ispred Mesija. Ne zato što ga smatram bratom, nego zato što sam zaljubljen u njegovu radnu etiku", rekao je Evra, pa dodao:
"Bog je Mesiju dao talenat, a Ronaldo je morao naporno da radi. Tako to ja vidim. Ne želim da kažem da Ronaldo nije talentovan, nego da je radom postao to što jeste. Da Mesi ima njegovu radnu etiku, imao bi danas 15 Zlatnih lopti. Volim ljude, koji se trude i zato biram Ronalda ispred Mesija", podvukao je Evra.
Podsetimo, Mesi ipak bio uspešniji kada su Zlatne lopte u pitanju, s obzirom na to da ih je osvojio sedam, a Ronaldo pet.
30.10.2023 11: 43
Ove večeri u Parizu biće dodeljena Zlatna lopta za najboljeg igrača sveta u minuloj godini, a ukoliko ne bude nekog velikog iznenađenja i preokreta, ona će još jednom pripasti Lionelu Mesiju.
14.02.2025 09: 00
Kristijano Ronaldo je istakao da nije važno da li će postići 1000 golova u karijeri ili ne jer će on svakako ostati najbolji ikada.
28.10.2024 08: 35
Napadač Real Madrida, prema insajderima, dobija večeras priznanje za najboljeg igrača za 2024. godinu.
21.10.2024 08: 20
Uspeli su fudbaleri Intera, uprkos svim kadrovskim problemima koji uopšte nisu mali, da ostvare važan trijumf protiv Rome na "Olimpiku", a strelac pobedonosnog pogotka Lautaro Martinez, za trenera milanskog tima jedan je od najboljih na svetu.
pre 7 minuta 14: 50
Budite sa nama i pratite dešavanja sa stadiona u Humskoj
pre 2 sata 12: 27
Čuveni pevač Zdravko Čolić posetio je u petak popodne Fudbalski savez Srbije (FSS) i istakao da je oduševljen uslovima koje imaju sportisti u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi.
pre 2 sata 12: 06
Derbi meč današnjeg takmičarskog dana 25. kola italijanske Serija A biće odigran na stadionu "Olimpiko" u Rimu, gde domaći Lacio od 18.00 časova (TV Arena 1 Premium) dočekuje lidera na tabeli ekipu Napolija.
pre 3 sata 11: 34
Program od 14.00 časova otvaraju Leganjes i Alaves. a zatim je na programu duel Osasusne i Real Madrid (TV Arena sport 1), u kojem lider na tabeli brani bod viška u odnosu na gradskog rivala Atleitko Madrid koji od 18,30 dočekuje Seltu (TV Arena 2 Premium).
Ostavite komentar