 
        pre 7 sati 23: 11
Betis ubedljiv u Kupu Kralja: Garsija pogađao dva puta
Fudbaleri Betisa plasirali su se u narednu rundu Kupa Kralja pošto su na startu ovog takmičenja savladali niželigaša, ekipu Palme de Rio, sa ubedljiviih 1:7 (0:3).
 
                                 MN Press
                                        MN Press
                                                                                    Mlada fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se osveti Englezima za bolan poraz u Notingemu (9:1). "Orlići" su izgubili i drugi okršaj sa Ostrvljanima u sklopu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 21 godine, a u susretu 4. kola Grupe F, poraženi su u Bačkoj Topoli rezultatom - 3:0 (2:0).
Prema očekivanjima, Engleska je bez ikakvih problema opravdala ulogu favorita. Ekipa koja u svom sastavu ima mnoštvo igrača iz Premijer lige, vodila je glavnu reč na terenu tokom čitavog susreta. Veći deo posla Ostrvljani su odradili u prvih 20 minuta, kada su preko Mektija stekli dva gola prednosti, da bi u 55. minutu Eliot postavio konačnih 3:0. Srbija nije bila na nivou u prvom poluvremenu. Velike probleme zadavali su Englezi po desnom boku, na krilima pomenutog Mektija, Maduekea i Livramenta.
U drugih 45 minuta Englezi su malo "povukli ručnu", iako je terenska inicijativa i dalje bila na njihovoj strani, pa je Srbija u nekoliko navrata uspela i da zapreti. Međutim, nedovoljno dobro da bi se ozbiljnije ugrozio Traford. U svakom slučaju, "orlići" su pokazali bolju sliku na terenu u nastavku meča. Bili su kompatniji u odbrani, sa više ideje u napadu. Ali je razlika u kvalitetu bila prevelika za nešto više.
Debi Ljubinka Drulovića na klupi reprezentacije nije prošao sa pobedom, a prvu narednu šansu za osvajanje tri boda Srbija će imati za tri dana protiv Luksemburga.
U21 EURO kvalifikacije:
Grupa F
Srbija - Engleska 0:3 (0:2)
/Mekti 5, 19 - Eliot 55/
                                                                                                                                                        
                                
                            
                                                    
                                                                                                                                    
 
                                
                                Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
 
                                
                                Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
 
                                
                                Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
 
                                
                                Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
 
                                
                                Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
 
        14.10.2024 13: 15
Susret Srbije i Ukrajine u meču poslednjeg 10. kola kvalifikacija za EP (U21) pratite sutra od 20.30 na Areni sport 4.
 
        19.09.2024 15: 30
Kadetska reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača do 17 godina starosti, okuplja se sledeće nedelje u sklopu priprema za početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
 
        09.08.2024 22: 45
Dogovor o daljoj saradnji može biti napravljen, ali će zavisti od uspeha u narednom periodu.
11.07.2024 10: 39
U organizaciji TV Arene sport, na čak tri lokacije u Beogradu, pod vedrim nebom ljubitelji fudbala mogli su uživo da prate utakmicu polufinala Evropskog prenstva između Holandije i Engleske.
 
        pre 7 sati 23: 11
Fudbaleri Betisa plasirali su se u narednu rundu Kupa Kralja pošto su na startu ovog takmičenja savladali niželigaša, ekipu Palme de Rio, sa ubedljiviih 1:7 (0:3).
 
        pre 7 sati 22: 41
U narednom kolu Lacio dočekuje Kaljari, dok će Piza u goste Torinu.
 
        pre 8 sati 21: 46
Fudbaleri Vojvodine velikim preokretom u drugom poluvremenu savladali su večeras Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 u zaostalom meču trećeg kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Ostavite komentar