OFK Beograd remizirao sa ekipom Vršca u Prvoj ligi Srbije

Autor: Kosta Simetić

27.10.2023 19:15
OFK Beograd remizirao sa ekipom Vršca u Prvoj ligi Srbije Youtube/Printscreen

Fudbaleri OFK Beograda remizirali su 1:1 sa ekipom Vršca u okviru 14. kola MozzartBet Prve lige Srbije i tako su, ne računajući neuspeh protiv Partizana u prijateljskom meču prekinuli niz od tri pobede, ali su nastavili seriju od 13 utakmica bez poraza.

OFK je poveo evrogolom Saše Markovića u 29. minutu kada je naleteo na loptu i sa 20 metara poslao pravu bombu pod prečku.

Domaćini su izjednačili svega dva minuta kasnije preko Uroša Cejića koji je pokupio povratnu loptu i sa 13 metara je poslao u mrežu Beograđana.

Vršac je u 80. minutu ostao sa desetoricom na terenu, budući da je Uroš Miladinović zaradio drugi žuti karton, OFK je preuzeo incijativu ali nije uspeo da postigne pobedonosni pogodak.

U drugom susretu dana, Metalac i Dubočica odigrali su bez golova.