OFK Beograd upisao Minimalnu pobedu: Po četiri gola Smedereva i Slobode

07.04.2024 21:11
Fudbaleri OFK Beograda MN Press
Fudbaleri OFK Beograda

Fudbaleri OFK Beograda su slavili protif OKF Vršca 1:0 (0:0) u 29. kolu Mozzart Bet Prve Lige Srbije, a jedini pogodak na meču je postigao Saša Marković u 46. minutu. Klub sa Karaburme je tako ostao ubedljivo na prvom mestu sa 13 bodova više od Odžaka.

Pobede na gostovanjima su upisali Sloboda protiv RFK Novog Sada 4:0 (2:0) i Smederevo protiv Kolubare 4:2 (3:1).

Jedini remi viđen je između Grafičara i Mačve 2:2 (1:1). Gosti su prvi stigli do prednosti reko Igora Ristivojevića, a uzvratio je Ognjen Ajdar pre odlaska na poluvreme.

Gosti iz Šapca su drugi deo igre otvorili pogotkom Petra Ristića i delovalo je da će pokupiti sva tri boda sa gostovanja, ali je Marko Jevtić autogolom u 90. minutu doneo bod Grafičaru.