pre 26 minuta 22: 12
Sjajni Vašington nedovoljan za lidersku poziciju: Partizan bolji od Dubaija u Areni
Američki bek ubacio 33 poena u povratničkoj utakmici za crno-bele.
Srpski rerpezentativac i aktuelni fudbaler Fiorentine, Luka Jović mogao bi da se vrati u Crvenu zvezdu i bude prava transfer bomba crveno-belih pred početak grupne faze Lige šampiona.
Ovu vest prenose brojni svetski mediji, a prvi ju je plasirao poznati italijanski novinar, Nikola Skira i odmah zagolicao maštu navijača najboljeg srpskog tima.
"Luka Jović bi mogao da napusti Fiorentinu, a za njega se raspitivala Crvena zvezda", napisao je Italijan.
Jović je ponikao u Crvenoj zvezdi za koju nastupao do 2016. godine kada se preselio u Benfiku, a aodatle u Ajntraht, gde je i pružao najbolje partije u karijeri.
Dobre igre u nemačkom klubu su mu otvorila vrata Real Madrida u koji je prešao za 60 miliona evra, ali, bez obzira što je sa Madriđanima formalno osvojio Ligu šampiona, nije mnogo igrao u redovima španskog kluba, pa je najpre otišao na pozajmicu u Ajntraht, a potom i potpisao za Fiorentinu.
Sa italijanskim klubom je minule sezone igrao u finalu Lige konferencija, gde je čak postigao gol, ali je poništen zbog minimalnog ofsajda, a trofej su kasnije osvojili igrači Vest Hema, dok je Jović na tom meču polomio nos.
Reprezentativac Srbije se trenutno nalazi na pripremama italijanskog tima za nastuajuću s zonu, koja na Apeninima počinje 19. avgusta, uz direktne prenose na TV Arena sport, a Jović je na prijeteljkom susretu protiv Nice bio strelac.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
24.11.2023 21: 40
Mladi 15-godišnji napadač Frančesko Kamarda uvršten je u tim Milana za duel protiv Fiorentine.
08.08.2023 16: 55
Fiorentina je dovela nove napadače Nzolu i Beltrana, pa Luka Jović ima dozvolu da ode što bi mogla da iskoristi Crvena zvezda.
06.08.2023 17: 22
Fudbaleri Fiorentine nadigrali su Nicu 2:1 (2:0) u priprenoj utakmici.
27.07.2023 13: 48
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Darko Pančev oduševljen igrom Beograđana protiv Fiorentine, koju su dobili sa čak 5:0 u prijateljskoj utakmici.
pre 3 sata 19: 20
Menadžer "svarka" ističe da radi najbolje u intersu kluba, i da nema nameru da se povuče.
pre 5 sati 17: 36
Ovaj transfer je već bio najavljen, a kako se navodi 26-godišnjak će se u Emiratima zadržati do kraja sezone.
pre 6 sati 15: 52
Trener crveno-belih iz Novog Sada zadovoljan startom u drugom delu sezone.
pre 7 sati 15: 21
Krilo Crvene zvezde bi trebalo da ode u Emirate na pozajmicu do kraja sezone.
Ostavite komentar