Luka Jović strelac za Fiorentinu u prijateljskom meču protiv Nice

06.08.2023 17:22
Luka Jović strelac za Fiorentinu u prijateljskom meču protiv Nice Tanjug/AP Photo/Luis Vieira

Fudbaleri Fiorentine nadigrali su Nicu 2:1 (2:0) u priprenoj utakmici.

U startnoj postavi "viole" našao se srpski reprezentativac, Luka Jović, a pruženu šansu je iskoristio već u 18. minutu. Sjajno ga je uposlio Džonatan Ikone, a nekadašnja "devetka" Real Madrida uspela je da zatrese mrežu Nice.

Drugi gol Fiorentine delo je Kristijana Kouamea, dok je Badredine Bounani samo ublažio poraz Nice pet minuta pre kraja utakmica.

Bila je ovo generalna proba francuskog kluba pred start sezone koji je zakazan za sledeći vikend, dok će Fiorentina odigrati još dve utakmice pre početka Serije A. Čini se da se "viola" polako oporavlja od debakla na "Marakani" kada je Crvena zvezda očitala lekciju Italijanima i slavila sa 5:0.