20.09.2023 00:08
Golman Provedel izazvao eksploziju radosti na Olimpiku: Dao je gol i doneo bod Laciju Tanjug/AP Photo/Andrew Medichini

Lacio i Atletiko Madrid igrali su 1:1 na startu grupne faze Lige šampiona. Zanimljiv meč odigrala su dva tima u Grupi E, a sve je mirisalo na pobedu Madriđana.

"Jorgandžije" su čuvale  prednost stečenu preko Bariosa u 29. minutu.

Igralo se poslednji od pet minuta sudijske nadoknade drugog poluvremena kada je u napad krenuo i golman "nebeskoplavih" Ivan Provedel. Očekivao se centaršut iz kornera upravo na visokog čuvara mreže, ali je lopta završila na prvoj statvi.

Ipak, vratila se do Luisa Alberat, usledilo je novo ubacivanje u kazneni prostor, skok Provedela, trzaj glavom i lopta se zakoprcala u mreži Atletika.