pre 12 minuta 15: 40
Sada i zvanično: Lućano Spaleti novi trener Juventusa
Iskusni stručnjak tako je u teškom trenutku preuzeo crno-bele iz Torina.
FSS
Fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je u Kopenhagen, gde će se sutra u okviru 2. kola Divizije A grupe 4 Lige nacija sastati sa selekcijom Danske.
Nakon fenomenalne partije protiv aktuelnog šampiona Evrope Španije u Beogradu, apetiti navijača su porasli, pa se tako očekuje pobeda nad ekipom sa kojom su "orlovi" igrali na EURO 2024 u Nemačkoj, ali ne i da ostvare pobedu.
Selektor Dragan Stojković na put je poveo sledeće igrače:
Golmani: Predrag Rajković, Aleksandar Jovanović, Marko Ilić, Đorđe Petrović;
Odbrana: Kosta Nedeljković, Nikola Milenković, Strahinja Pavlović, Srđan Babić, Strahinja Eraković, Jan Karlo Simić, Aleksa Terzić;
Vezni red: Andrija Živković, Saša Lukić, Ivan Ilić, Marko Grujić, Kristijan Belić, Milan Aleksić, Stefan Mitrović, Lazar Samardžić, Veljko Birmančević;
Napad: Petar Ratkov, Luka Jović, Đorđe Jovanović.
Meč u Kopenhagenu na programu je u nedelju, 8. septembra od 18.00 časova uz direktan prenos na kanalu TV Arena 1 Premium, dok je pre susreta planirana specijalna studijska emsiija sa eminentnim gostima i informacijama sa lica mesta.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
23.03.2025 20: 23
U odustvu Aleksandra Mitrovića kapitensku traku u selekciji Srbije tokom dvomeča protiv Austrije je poneo Predrag Rajković koji sigurnim intervencijama prokrčio put "orlovima" ka pobedi.
21.03.2025 21: 26
Fudbaleri Srbije iznenada su dobli sobodno pre podne dan uoči revanš utakmice baraža za ostanak u elitnoj diviziji Lige nacija protiv Austrije koja je na programu u nedelju od 18.00 časova na stadionu Crvene zvezde (TV Arena 1 Premium).
20.03.2025 23: 05
Kapiten "orlova" odbranio je zicer u 90. minutu i sačuvao je remi u Beču
20.03.2025 22: 54
Strelac za Srbiju srećan je zbog prvenca u dresu Srbije.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 18h
YouTube
pre 19h
pre 12 minuta 15: 40
Iskusni stručnjak tako je u teškom trenutku preuzeo crno-bele iz Torina.
pre 27 minuta 15: 25
Dubočica iz Leskovca slavila protiv tima, koji sa klupe predvodi Nenad Lalatović posle penala.
pre 42 minuta 15: 10
Kristian Šekularac stigao je u Pančevo kao slobodan igrač.
pre 1 sat 14: 30
Malo je fudbalera Srbije, a posebno "Novozelanđana", u dobroj formi pred poslednja dva meča kvalifikacija.
Ostavite komentar