pre 14 minuta 17: 59
Hey Mo: London Cole-ing
Pobede Liverpula i Čelsija, ali još važnije, doprinos onih od kojih se to najviše traži...
MN Press
Prošle sezone Vest Hem je odneo trofej Lige konferencije, a ove ima u planu da dogura što dalje u jačem fudbalskom takmičenju - Ligi Evrope, ali najpre mora da prevali prvi korak protiv TSC-a, na svom terenu (21.00, TV Arena 2 Premium).
Trener srpskog predstavnika istakao je pred ovaj duel da njegov klub piše istoriju.
"Pre svega čestitke Vest Hemu na osvajanju Lige konferencija i čast nam je što smo gosti ovako velikom klubu u Ligi Evrope. Izazov nam je, znamo kakva je istorija Vest Hema. Oseti se čim se dođe na stadion da je to veliki klub. Mi pišemo istoriju i želimo da imamo čime da se pohvalimo. Imamo sreću da je i naš stadion izuzetan, pa nemamo ni strah ni opterećenje kad vidimo lep stadion. I naš motiviše. Više volim da inspirišem igrače, nego da im sputavam želju i ambiciju. Ideja je jasna i ja nisam pristalica menjanja nečeg što je bazično. Moguće da ćemo sutra biti više u niskoj zoni, ali to nije zbog našeg opredeljenja, nego zbog kvaliteta protivnika. Imali smo dobre defanzivne treninge, znamo šta bi trebalo da radimo sa loptom, a šta bez lopte. Videćemo koliko će nam protivnik dozvoliti", ocenio je Lazetić.
Njegov kolega, Dejvid Mojes, nije propustio da pohvali rivala i apostrofira da će meč biti veoma težak.
"Za njih je dobra stvar što su ovde. Gledali smo njihove utakmice sa Bragom i stekli predstavu na kom su nivou. Oni su zaista dobro otvorili sezonu u svojoj ligi i znamo da će biti teška utakmica sutra", rekao je Mojes.
TSC dolazi u London u zaista dobroj formi, budući da je u seriji od pet vezanih pobeda u domaćem prvenstvu, dok je na drugoj strani Vest Hem sezonu otvorio remijem protiv Bormnuta, a onda vezao tri pobede, da bi pre nekoliko dana upisao prvi poraz u sezoni, i to od Mančester sitija.
Liga Evrope, 1. kolo
Grupa A
Olimpijakos - Frajburg 21.00 (TV Arena Premium 2)
Vest Hem - TSC 21.00 (TV Arena Premium 1)
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
08.11.2023 17: 21
"Čoveče, ja sam bio u Bačkoj Topoli pre mesec dana", bile su reči jednog konobara u pivnici koja je poznata po tome što svakog meseca ima nešto novo iz točionice da ponudi. Srce Frajburga, grada poznatog po izraženom lokal patriotizmu, dobrom pivu i zelenilu.
26.10.2023 09: 30
Fudbaleri TSC-a dočekaće od 18.45 na TV Arena 1 Premium ekipu Frajburga u okviru 3. kola Lige Evrope.
12.03.2025 17: 50
Učešće u četvrtfinalu Kupa Srbije još su ranije obezbedili Vojvodina, Napredak, Novi Pazar i IMT. TSC i Partizan pridružili su se ovim klubovima danas.
05.03.2025 22: 48
"Posebni" je dobio pitanje vezano za trenera košarkaškog kluba Fenerbahčea, Šarunasa Jasikevičijusa. Međutim, Murinjo se zbunio i umesto o Litvancu počeo je hvalospev o Željku Obradoviću.
pre 15 minuta 17: 59
Pobede Liverpula i Čelsija, ali još važnije, doprinos onih od kojih se to najviše traži...
pre 44 minuta 17: 30
Fudbaleri Volfszburga savladali su na gostovanju ekipu Borusije iz Menhengladbaha sa 1:3 (1:3) u okviru 15. kola Bundeslige. Dok je Hofenhajm bio ubedljiv protiv ekipe Hamburgera i slavio rezultatom 3:0 (2:0).
pre 45 minuta 17: 29
Partizan i Napredak igraju meč 19. kola Mozzart Bet Superlige.
pre 1 sat 17: 10
Igrač Lestera Abdul Fatavu Išahaku je u 43. minutu matirao golmana Ipsviča sa svoje polovine.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar