TSC se mučio protiv IMT-a: Mirčevski pre zvižduka sudije doneo tri boda i prvo mesto na tabe: Mirčevski pre zvižduka sudije doneo tri boda i prvo mesto na tabeli

26.08.2023 19:54
TSC se mučio protiv IMT-a MN Press
TSC se mučio protiv IMT-a

Fudbaleri IMT-a u prethodnom kolu pobedili su Čukarički 3:0, a posle trijumfa u duelu sa trećeplasiranim timom iz prošle sezone, umalo neporaženi nisu izašli i iz meča sa vicešampionom Srbije TSC-om u 5. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Meč odigran u Bačkoj Topoli završen je pobedom domaćina, a gol odluke postigao je Martin Mirčevski u 87. minutu.

Domaćin je imao više loptu u nogama, napadao, čak je i u prvom poluvremenu postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda. S druge strane, gosti iz Beograda pokazali su jasno da im je primarni cilj bio da sačuvaju svoju mrežu, dok su prilike da ugroze gol predstavnika Srbije u Ligi Evrope tražili iz kontranapada. Malo im je falilo da ostvare zacrtano, ali je ekipa iz Bačke Topole uspela da preko fudbalera iz Severne Makedonije stigne do gola i konačne pobede.

TSC je ostao neporažen posle pet odigranih utakmica, a trijumf protiv IMTa mu je bio  četvrti ove sezone, uz remi sa Partizanom iz prvog kola.

Debitant u takmičenju IMT je do sada ostvario dve pobede, jedan nerešen ishod i dva poraza.