Radnički Niš lako nadigrao Radnički 1923

25.08.2023 20:30
Radnički Niš lako nadigrao Radnički 1923 MN Press

Fudbaleri Radničkog iz Niša rutinirali su imenjake iz Kragujevca 4:1 (2:0) na premijeri petog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Već posle 21. minuta Nišlije su imale dva gola prednosti. Kod prvog je strelac bio Vanja Ilić koji je sa 17 metara uputio neodbranjiv udarac u donji desni ugao Miloša Mladenovića, dok je pogodak broj dva delo Save Petrova, koji je takođe iz daljine zatresao mrežu rivala.

U sličnom ritmu počelo je i drugo poluvreme, a u 48. minutu Ilić je upisao svoj drugi pogodak, a asistent je bio Filip Fraj.

Tračak nade gostima dao je Milan Vidakov u 54. minutu koji je bio najsnalažljiviji ušesnaestercu rivala, ali je tačku na i stavio Aleksandar Mesarović u 95. minutu koji je nakon kontre postavio konačan rezultat.