FK Vojvodina kvalifikacije Liga konferencije APOEL stadion "Karađorđe" | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Vojvodina dočekuje APOEL 3. avgusta na "Karađorđu"

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

29.06.2023 15:51
Vojvodina dočekuje APOEL 3. avgusta na "Karađorđu" MN Press

Vojvodina će meč drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije protiv APOEL-a igrati na "Karađorđu" u Novom Sadu jer je odložen početak rekonstrukcije stadiona za 1. oktobar. Novosađani su dobili i zeleno svetlo iz UEFA da meč ove faze mogu da odigraju u Novom Sadu.

Stadion "Karađorđe" je ipak dobio dozvolu da se na njemu organizuje meč drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije, pa će duel Novosađana i Kiprana biti odigran 3. avgusta od 20.00 časova. Prvi duel se igra u Nikoziji 27. jula.

 

 

Ako Vojvodina prebrodi prvu prepreku, pitanje je hoće li moći da igra i narednu rundu na svom stadionu ili će se preseliti u Bačku Topolu, stadion koji su i prijavili za odigravanje mečeva u kvalifikacijama. "Arena" u Bačkoj Topoli je savremen stadion, kapaciteta 4.500 gledalaca i prihvatljiv je za igranje mečeva kvalifikacija, a za grupnu fazu potreban je kapacitet od 8.000 mesta.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).