pre 11 minuta 17: 49
Gde će Nikolas Džekson? Bajern ga ne želi, Čelsi priprema teren za prodaju
Nikolas Džekson će se ovog leta vratiti u Čelsi.
Guliver/Darren Staples/Sportimage
U Partizan se ponovo govori o dolasku Stevana Jovetića, ali ovoga puta ne kao pojačanju na terenu, već kao mogućem rešenju u kancelarijama kluba od narednog leta. Prema navodima "Mozzart Sport", u Humskoj ozbiljno razmatraju ideju da nekadašnji reprezentativac Crna Gora preuzme funkciju sportskog direktora.
Ta pozicija u Partizanu je upražnjena još od odlaska Ivice Ilieva, dok je sportski sektor u međuvremenu vodio Predrag Mijatović. Isti izvor navodi da je Stevan Jovetić pokazao interesovanje za ponuđenu ulogu, ali je zatražio dodatno vreme kako bi detaljno sagledao kompletnu situaciju i doneo odluku koja bi bila najbolja i za njega i za porodicu.
Pred Partizan je i redovna Skupština kluba, koja bi trebalo da bude održana po završetku sezone, mada tačan termin još nije utvrđen. Naredni period mogao bi da donese važne promene u Humskoj, a jasno je da su klubu potrebni novi impulsi i u upravi i u igračkom kadru.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
20.04.2026 18: 23
Potez koji može da prekine domnaciju večitog rivala?
10.04.2026 18: 24
Za jaču defanzivnu liniju crno-belih.
05.04.2026 09: 55
Izvršni odbor Jugoslovenskog društva Partizan uputio jasne poruke podređenima.
04.04.2026 14: 25
Održana je konferencija za medije pred 29. kolo Mozzart Bet Superlige Srbije i meč na kojem Partizan dočekuje ekipu Čukaričkog, a pored same utakmice, tema je bio i problem unutar kluba.
pre 12 minuta 17: 49
Nikolas Džekson će se ovog leta vratiti u Čelsi.
pre 51 minut 17: 10
Norveški Bode Glimt nastavlja uspon i van terena – klub sa severa Evrope planira izgradnju modernog stadiona vrednog više od "vrtoglavih" 110 miliona evra, koji bi trebalo da bude otvoren 2027. godine.
pre 1 sat 16: 09
Fudbalski klub Partizan oglasio se saopštenjem povodom potpisnika "Apela za spas Partizana". Saopštenje prenosimo u celosti bez redakcijskih izmena:
pre 2 sata 15: 56
Stadion Lagator biće domaćin finalne borbe za trofej fudbalskog Kupa Srbije. Finale dama igra se 20. maja u SC Staroj Pazovi.
Ostavite komentar