Šavi Babika Crvena zvezda Karagumruk pozajmica | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Zvanično napustio Zvezdu: Babika do kraja sezone na pozajmici u Karagumruku

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

28.01.2026 15:35
Šavi Babika Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
Šavi Babika

Fudbaler Crvene zvezde Šavi Babika sezonu će završiti u Turskoj, pošto je postignut dogovor o njegovoj pozajmici u Karagumruk.

Gabonski krilni igrač nije uspeo da se nametne tokom prvih šest meseci na Marakani, pa je klub odlučio da mu omogući novu šansu u drugoj sredini.

 

 

Turski superligaš će Babiku zadržati do kraja sezone, uz opciju otkupa kompletnog ugovora, koja je već definisana. 

Dolazak Babike potvrdio je i turski klub zvaničnim saopštenjem, u kojem je navedeno da je postignut dogovor sa Crvenom zvezdom o pozajmici desnog krila do kraja aktuelne sezone.

Dvadesetpetogodišnji fudbaler je tokom karijere nastupao za Aris iz Limasola i Tuluz, dok je u dresu reprezentacije Gabona zabeležio 20 nastupa i tri pogotka.

Iz Karagumruka su mu poželeli dobrodošlicu i mnogo uspeha u nastavku sezone u crno-crvenom dresu.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Italija zove: Ruben Amorim na pragu Serije A

Serija A

pre 14 sati 22: 45

Italija zove: Ruben Amorim na pragu Serije A

Tokom prethodnih nedelja u igri su bili različiti kandidati od Olivera Glasnera, koji je u jednom trenutku figurirao kao opcija u kombinaciji sa Ralfom Rangnikom, pa do Maurisija Poketina, Sebastijana Henesa i ranije Andonija Iraole. Ipak, nijedna od tih varijanti nije dobila konkretan epilog.