pre 27 minuta 15: 56
Janari Joesar najkorisniji igrač trećeg kola Top 8 faze ABA lige
Košarkaš Bosne najkorisniji je igrač (MVP) trećeg kola Top 8 faze ABA lige sa indeksom 28.
Fudbaleri Novog Pazara vezali su treću pobedu u poslednjih pet rundi Mozzart Bet Superlige Srbije, pošto su posle Napretka i IMT-a "recnuli" i niški Radnički - 1:0 (0:0). Za potvrdu visokog rejtinga i plasmana u eliti.
Gosti su imali daleko više od igre, duplo više vremena držali loptu u nogama od sastava iz grada na Jošanici, međutim domaćinu je bilo dovoljno da iskoristi tu jednu šansu. I utekne Železničaru za jedan bod i mesto na tabeli (4).
Epitet junaka pobede zaslužio je Dominik Sadi. Igrao se 57. minut kada je vezista iz Engleske dobio jedno dubinsko dodavanje, povukao napad, pa odigrao do Stefana Stanisavljevića, a onda odlično odreagovao na povratnu i doneo veliku radost saborcima i treneru Vladimiru Gaćinoviću u hladnoj decembarskoj noći.
Sa druge strane, Tomislava Sivića i njegove pulene čeka težak posao dizanja forme, jer im je ovo četvrti poraz u poslednjih 450 minuta, čak treći u seriji, pa su tek 14. u konkurenciji 16 klubova naše fudbalske elite.
Mozzart Bet Superliga, 19. kolo
SUBOTA
Čukarički - Radnik 1:1 (1:0)
/Sise22 - Ovusu 80 pen/
Radnički 1923 - Javor 1:1 (1:0)
/Sokler 30 - Dukure 71/
Vojvodina - OFK Beograd 0:0
Železničar - IMT 1:0 (1:0)
/Grghić 43/
Partizan - Napredak 3:2 (2:0)
/Ugrešić 37, Milošević 40 pen, Trifunović 69 - Vulić 52, Majdevac 57/
NEDELJA
Novi Pazar - Radnički Niš 1:0 (0:0)
/Sadi 57/
PONEDELJAK
TSC - Crvena zvezda 19.30 (A1P)
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
10.11.2023 19: 08
Gostujući tim odneo sve bodove u prvom meču 15. kola fudbalskog prvenstva Srbije.
pre 6 sati 09: 34
OFK Beograd danas protiv Napretka ima imperativ pobede za uvećanjem šansi da se zadrži među osam u preostala tri kola.
14.03.2026 15: 53
Novi trener Savo Pavićević pokrenuo Subotičane koji su slavili u Nišu protiv Radničkog 2:0 (1:0) i prekinuli veliku seriju bez trijumfa.
13.03.2026 14: 40
Novi trener Subotičana pokušaće već od Niša da kuje opstanak "plavih golubova" u Superligi Srbije.
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 17h
pre 59 minuta 15: 24
Milanov poraz u Rimu od Lacija imao je i ružnu scenu kada je Portugalac zamenjen u 66. minutu.
pre 1 sat 15: 00
Aktuelni evropski šampion ugostiće ekipu Veljka Paunovića na stadionu skromnijeg kapaciteta.
pre 1 sat 14: 55
Francuski fudbal u nekoliko dana dobio dve suprotne vesti o izborima talentovanih fudbalera.
pre 2 sata 14: 13
Odrastajući u Srbiji, zemlji koja je prošla kroz sopstvene ratne traume, Mitrović je naučio kako da u kriznim momentima zadrži koncentraciju i mir.
Ostavite komentar