pre 8 minuta 12: 40
Dejan Tomašević novi predsednik Olimpijskog komiteta Srbije
Nekadašnji košarkaški reprezentativac zamenio Božidara Maljkovića na mestu predsednika OKS.
MN Press
Vojvodina je nastavila pobedonosni niz. Posle duple pobede protiv Mladosti iz Lučana, Novosađani su slavili i na teškom gostovanju u Novom Pazaru. Gol za evropsku scenu postigao je Bamidele u 31. minutu. Sa druge strane posle trijumfa u Bačkoj Topoli, izabranici Vladimira Gaćinovića su na domaćem terenu pokvarili utisak i sada su za korak dalje od plasmana na međunarodnu scenu.
Novi Pazar je bolje ušao u meč. Adem Ljajić je prvi zapretio u 8. minutu, potom i Rubežić, da bi na drugoj strani zapretili Savićević i Antvi. U prilično izjednačenoj igri bolje su se snašli Novosađani koji su u 31. minutu stigli do vođstva. Kapiten Medojević je odlično pronašao Bamidelea u sredini, krilni napadač se na vreme izvukao i vrhom kopaške sa sedam metara smestio loptu u mrežu - 0:1.
Do kraja prvog dela meča pokušao je Novi Pazar preko Ljajića, ali je golman Rosić u nekoliko navrata odlično intervenisao. Domaći su prvo poluvreme završili sa devet šuteva, gosti su imali pet, od toga samo jedan je išao u okvir gola Rosića. Vojvodina je imala dva šuta u okvir gola, a jedna lopta je završila u mreži.
Bolje su otvorili domaći drugo poluvreme. Opara je ostao sam na desnoj strani, šutirao je iz šesnaesterca, ali lopta otišla pored stative. Uzvratili su Novosađani preko Petrovića i Kokanovića, međutim ni oni nisu bili precizni.
Do kraja utakmice vršili su pritisak domaći, međutim nije to bilo dovoljno za preokret.
Vojvodina u narednom kolu dočekuje TSC, dok će Novi Pazar u goste Mladosti iz Lučana
Mozzart Bet Superliga, 32. kolo
Plej-of
SREDA
Novi Pazar - Vojvodina 0:1 (0:1)
/Bamidele 31/
Mladost - TSC 17.00 (A1P)
Partizan - OFK Beograd 18.00 (A2P)
Radnički 1923 - Crvena zvezda 19.00 (A1P)
Plej-aut
UTORAK
Radnički Niš - IMT 1:1 (1:1)
/Jamkam 31 - Glišić 39/
Tekstilac - Železničar 0:1 (0:1)
/Ćurić 2/
ČETVRTAK
Spartak - Napredak 17.00 (A1P)
Jedinstvo - Čukarički 18.00 (AS3)
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
22.04.2025 20: 43
Trener fudbalera Vojvodine Miroslav Tanjga izjavio je danas njegova ekipa želi da osvoji tri boda protiv Novog Pazara u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije.
28.11.2024 22: 20
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je danas da je Novi Pazar neugodan protivnik, kao i da mu je žao što će se sutrašnja utakmica igrati pred praznim tribinama.
27.11.2024 14: 55
Trener Vojvodine Nenad Lalatović optimista je pred gostovanje Novom Pazaru u derbiju 17. kola Mocart Bet Super lige Srbije.
02.10.2024 21: 01
Novi Pazar je slavio protiv Vojvodine 1:0 (1:0) u zaostaloj utakmici drugog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
pre 58 minuta 11: 50
Dinamo se trenutno nalazi odmah iza Crvene zvezde na 23. mestu, sa učinkom od dve pobede, jednog remija i dva poraza u pet utakmica ligaške faze.
pre 1 sat 11: 30
Čukin napadač je poznat po dobrim nastupima protiv Nišlija. Još se pamti četvrtfinale Kupa Srbije iz sezone 2019/20, kada je postigao sva tri gola za Čukarički u trijumfu od 3:2.
pre 1 sat 11: 20
Povreda Mbapea mogla bi da poveća broj izostanaka do čak jedanaest igrača, što dodatno komplikuje situaciju za Madriđane.
pre 1 sat 11: 00
Crveno-beli će eventualnom pobedom stići na korak do šesnaestine finala, što predstavlja ključni korak u nastavku evropskog puta. Prema prošlosezonskim statistikama, za plasman u nokaut fazu bilo je potrebno oko deset bodova, dok Zvezda trenutno raspolaže sa sedam.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
4 dana
Ostavite komentar