02.05.2023 19:00
Remi Javora i Mladosti GAT: Novosađani bez Lalatovića odigrali bez golova u Ivanjici MN Press

Fudbaleri Javora i Mladosti GAT remizirali su 0:0 u Ivanjici u okviru trećeg kola plej-auta Mozzart Bet Superlige Srbije.

Bio je ovo meč bez prevelikog broja šansi, a onu najbolju imao je Javor početkom drugog poluvremena. Iskusni napadač Ivanjičana, Petar Gigić je u 48. minutu imao odličnu priliku za vođstvo, ali je iz peterca pogodio golmana gostiju Marka Kneževića.

Podsetimo, Mladost je na ovom meču bila bez Nenada Lalatovića, temperamentnog stručnjaka koji je zbog kartona zaradio suspenziju.

Javor je trenutno na bod od opasne zone, dok je Mladost i dalje poslednja, ali sa svega četiri boda zaostatka u odnosu na klub iz Ivanjice.