pre 1 minut 12: 45
Vezni red Kragujevčana od danas jači: Radnički 1923 doveo bivšeg igrača Partizana
Njegov dolazak predstavlja još jedno značajno pojačanje za ekipu Feđe Dudića i potvrdu ambicija Radničkog 1923 pred izazove u novoj sezoni.
MN Press
Ostoja Mijailović godinama je bio veliki protivnik i kritičar, juče, promenjene uprave fudbalske sekcije, pre svih predsednika Milorada Vučelića i generalnog direktora Miloša Vazure, pa je jedva dočekao njihov iznuđeni odlazak.
Predsednik Jugoslovenskog sportskog društva Partizan, javno je pozdravio primopredaju vlasti u Humskoj 1, zadovoljan što je video leđa jednoj od najštetnijih uprava u novijoj istoriji FK, odnosno na njihovim mestima vidi, makar i u privremenim ulogama, Rasima Ljajića, Predraga Mijatovića, Danka Lazovića...
"Godinama smo čekali da se ovo dogodi! Privremenom organu, na čelu sa gospodinom Rasimom Ljajićem želim mnogo sreće i uspeha u budućem radu. Imate podršku svih članova JSD Partizan za naporan rad koji je pred vama, na putu oporavka našeg fudbalskog kluba", napisao je Mijailović na društvenim mrežama.
Mijailović je u isto vreme i prvi čovek košarkaške sekcije.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
16.05.2024 19: 54
U radu skupštine učestovao je 21 od 24 punopravna kluba-člana JSD Partizan, a samom sednicom je predsedavao Ostoja Mijailović, predsednik JSD
27.06.2023 19: 07
Iz JSD Partizan stigla reakcija na sudsku odluku u sporu sa fudblaskom sekcijom crno-bele sportske porodice.
22.06.2023 15: 39
Jugoslovensko sportsko društvo Partizan saopštilo je danas da su netačni navodi da je Prvi osnovni sud usvojio tužbu fudbalske sekcije "crno-belih" po kojoj su odluke Vanredne sendice JSD Partizan iz septembra prošle godine ništavne.
pre 1 minut 12: 45
Njegov dolazak predstavlja još jedno značajno pojačanje za ekipu Feđe Dudića i potvrdu ambicija Radničkog 1923 pred izazove u novoj sezoni.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 1 minut 12: 45
Njegov dolazak predstavlja još jedno značajno pojačanje za ekipu Feđe Dudića i potvrdu ambicija Radničkog 1923 pred izazove u novoj sezoni.
pre 34 minuta 12: 12
Španci ogorčeni načinom rukovođenja Međunarodne fudbalske federacije.
pre 37 minuta 12: 09
Veliki pad je doživela i Južna Koreja koja je bila 25. a sad je 32, dok je Paragvaj napredovao sa 41. na 34. mesto.
pre 54 minuta 11: 52
Barko je pre dolaska u Evropu afirmaciju stekao u Argentini, gde je svojim tehničkim kvalitetima, kreativnošću i sposobnošću da igra na više pozicija privukao pažnju skauta brojnih klubova. Prelazak u francuski fudbal dodatno mu je pomogao da se prilagodi zahtevnijem evropskom nivou.
Ostavite komentar