06.04.2023 18:00
Minimalac Novog Pazara protiv Radnika: Majdevac pogodio za trijumf nad Surduličanima MN Press

Fudbaleri Novog Pazara su na svom terenu pred praznim tribinama savladali Radnik iz Surdulice 1:0 (0:0) u okviru 29. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Presudni momenat dogodio se u 78. minutu, kada je napadač domaćih, Andrija Majdevac iskoristio centaršut Periše Pešukića i glavom pogodio za 1:0. Bio je to 12. pogodak u sezoni za talentovanog napadača.

Nakon toga je Radnik svim silama jurio izjednačenje, a najveću priliku imao je Sadik Abubakar u 83. minutu. On je odlično primio loptu u protivničkom šesnaestercu i snažno šutirao, ali je pogodio stativu.

Novi Pazar u narednom kolu gostuje Vojvodini, dok će Radnik na svom terenu dočekati Napredak.