Radnički vezao dve superligaške pobede: Nišlije preskočile Spartak u Subotici

03.04.2024 20:45
Stefan Cvetković, fudbaler Radničkog iz Niša, na meču sa Crvenom zvezdom MN Press
Stefan Cvetković, fudbaler Radničkog iz Niša, na meču sa Crvenom zvezdom

Dobro ide niškom Radničkom od kako fudbalere sa "Čaira" predvodi Dejan Joksimović. Prošlog vikenda su kod kuće bili bolji od lučanske Mladosti, a večeras su se pevajući vratili sa gostovanja subotičkom Spartaku - 1:2 (0:1).

Nišlije su sada 12. na tabeli mOzzart Bet Superlige Srbije, sa 28 bodova, a novu rezultatsku "tricu" doneli su im Dele u 17. minutu i Stefan Cvetković u finišu duela na severu Vojvodine (84).

Jedini pogodak za domaći tim bio je autogol Mbori Jamkama u drugom poluvremenu (67).  U susretu u kom je domaćin imao veliku terensku inicijativu i više šuteva u okvir gola, ali su gosti iskoristili svoje najzrelije prilike.