Nišlije se probudile u Subotici: Petrov doneo važne bodove Radničkom

19.03.2023 16:55
Nišlije se probudile u Subotici:  Petrov doneo važne bodove Radničkom MN Press

Fudbaleri niškog Radničkog osvojili su važne bodove na gostovanju Spartaku, direktnom konkurentu u borbi za opstanak.

Ekipa sa Čaira je u Subotici slavila rezultatom 1:0 i krenula ka sredini tabele. takođe, Nišlije su prekinule niz od šest mečeva bez pobede, nakon tri remija rezultatom 0:0 i tri poraza.

Trijumf gostima doneo je Sava Petrov u 34. minutu. Akciju je pokrenuo štoper Lazar Pavlović, da bi potom sa leve strane centrirao Nemanja Belaković. U petercu domaćina Petrov je zahvatio loptu nogom i poslao je u mrežu. VAR je nekoliko minuta proveravao situaciju kod gola dok nije potvrdio da je sve bilo regularno.

Subotičani su imali terensku inicijativu ali do kraja nisu uspeli da izbegnu poraz. Trenutno ih jedno mesto deli od zone ispadanja.