(KRAJ)Mladost - Partizan 1:1: Crno-beli prosuli još dva boda u trci za titulu

17.03.2024 14:33
Crno-beli traže povratak na pobedničke staze MN Press
Crno-beli traže povratak na pobedničke staze

Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Mladostu od 13.30 (TV Arena 1 Premium) u 26. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Crno-beli traže povratak na pobedničke staze nakon remija sa Crvenom zvezdom i poraza od kruševačkog Napretka.

Isto to želi da uradi i tim iz Lučana. Mladost je u prethodnom kolu upisala poraz od TSC-a (4:1), a pre toga je imala tri pobede i dva remija u prolećnom delu sezone.

Budite sa nama i pratite najzanimljivije detalje iz Lučana.

Mladost - Partizan 1:1 (1:0)

Stadion: SRC "Radoš Milovanović"

Sudija: Predrag Junjuš

Strelac: Bojić 44. minut - Nikolić 85

Mladost: Stamenković, Varjačić, Andrić, Cvetinović, Joksimović, Udovičić, Pejović, Tumbasević, Veličković, Ćirković, Bojić.

Partizan: Jovanović, Stojković, Kovačević, Marković, Antić, Ovusu, Kastiljo (od 46. Natho), Severina, Zahid, Goh, Baždar (od 46. Nikolić).

(UŽIVO) Mladost - Partizan 1:1

17.03.2024. 15:25

KRAJ U LUČANIMA: Partizan jedva izvukao bod protiv Mladosti

Fudbaleri Partizana ni treću utakmicu u nizu nisu uspeli da pobede. ovoga puta su u Lučanima odigrali 1:1 i to tako što su jedva uspeli da dodaju jedan bod na svoj konto.

17.03.2024. 15:21

90. MINUT: Igrače se još četiri minuta

Sudija Janjuš je pokazo da će se igrati još četiri inuta u Lučanima.

17.03.2024. 15:16

85. MINUT - 1:1: Nikolić smanjuje na 1:1

Uspeli su konačno igrači Partizana da zatresu mrežu domaćeg sastava.

To je pošlo za rukom rezervisti Nemanji Nikoliću i crno-beli imaju dovoljno vremena da naprave potpuni preokret i eventualno kazne velike promašaje domaćih.

17.03.2024. 15:07

76. MINUT: Loša odluka Trifunovića, a mogao je Partizan da izjednači

Natho i Trifunović su odigrali dupli pas, a onda je mladi fudbaler Partizana doneo lošu odluku.

Niti je ubacio loptu u srce kaznenog prostora, niti je šutirao ka golu domaćih i tim iz Humske je propustio prilku da izjednači.

17.03.2024. 15:00

69. MINUT: Sada Frajdej promašuje nemoguće

Treća stopostotna prilika za Lučance i to nakon velike greške odbrane crno-belih.

Kovačević je propustio loptu do golmana Jovanovića, ali je brži bio Patrik Frajdej, a onda je loše šutirao i propustio priliku da duplira prednost svog tima.

17.03.2024. 14:53

62. MINUT: Gledamo dobar fudbal

Rasplamsala se igra. ređaju se šanse na obe strane, igra se vrlo dobro i publika može da uživa.

Očekuje nas uzbudljiva završnica u Lučanima.

17.03.2024. 14:46

55. MINUT: Moglo je da bude 2:0 za Mladost

Imali su igrači Mladosti dve velike prilike na startu drugog dela meča, ali je rezuzltat u Lučanima ostao nepromenjen.

Partizan je u ovim trenucima imao mnogo sreće.

17.03.2024. 14:43

48. MINUT: Partizan je mogao do izjednačenja

Odmah na startu drugog perioda igre Bibars Natho je imao priliku da izjednači rezultat, ali mu je Saša Stamenković zaustavio šut kad je bio u sjajnoj situaciji.

17.03.2024. 14:39

46. MINUT: Počelo je drugo poluvreme, dupla izmena u Partizanu

Počelo je drugo poluvreme u Lučanima, a sa centra su prvi krenuli igrači Partizana.

Trener gostiju Igor Duljaj je odlučio da u svlačionici ostavi Sameda Baždara i Denil Kastilja, a u igru su ušli Nemanja Nikolić i Bibars Natho.

17.03.2024. 14:22

Poluvreme u Lučanima

Šokirani su ostali igrači Partizana posle gola Bojića, a odmah nakon polaska sa centra arbitar Janjuš je pokazao put u svlačionicu.

Imaće trener Igor Duljaj mnogo toga da kaže svojim igračima, i goste iz Humske očekuje težak posao da u drugih 45 minuta po teškom terenu u Lučanima naprave preokret.

17.03.2024. 14:19

44. MINUT 1:0: Mladost vodi u Lučanima

Najbolji napad na utkamici fudbaleri Mčadosti su pretvorili u gol.

Iskoristili su domačći sve propuštene prilike gostiju, da bi svoju najbolju pretvorili u vodeći gol, a strelac je Petar Bojić.

17.03.2024. 14:12

39. MINUT: Odlična šansa za Baždara

Sada je ovo najbolja prilika Partizana.

Gajas Zahid je glavom spustio loptu do Baždara, ovaj je lepo prebacio sa desne na levu nogu, a onda je ona nezgodno odskočila i on ju je loše zahvatio.

Odmah nakon toga usledio je udarac Zahida koji je zaustavio Saša Stamenković.

17.03.2024. 14:05

32. MINUT: Solidan udarac Goha

Ovo je možda i najbolja prilika za Partizan.

Goh je dobio loptu na ivici šesnaesterca, odmah je odlučio da šutira i taj njegov udarac je završio malo iznad prečke Saše Stamenkovića.

17.03.2024. 14:00

27. MINUT: Loš šut Zahida

Mogla je ovo da bude solidna prilika za crno-bele, ali je Gajas Zahid loše šutirao levom nogom sa ivice kaznenog prostora domaćih, posle čega je lopta otišla daleko preko gola.

17.03.2024. 13:58

25. MINUT: Jovanović "skida" zicer Veličkoviću, ali bio je ofsajd

Nova kontra domačih.

Veličković je izbio sam ipred golmana Jovanovića, koji mu je "skinuo" zicer u situaciji "jedan na jedan", ali i da je fufbaler Mladosti pogodio gola ne bi bilo jer je bio u ofsajdu.

17.03.2024. 13:55

22. MINUT: Prvi korner za Lučance

Izveli su sada Lučanci, preko Aleksandra Pejovića prvi korner na meču, ali je dobar u skoku bio kapiten Partizana Marković.

Pokušali su u nastavku domaći još jednom iz daljine uz isti epilog.

Kao da se Lučanci polako bude.

17.03.2024. 13:51

19: MINUT: Partizan dominira, domaći se dobro i pametno brane

Ne mogu domaći da se oslobode pritiska crno-belih.

Gosti iz Beograda imaju više loptu u nogama, konstantno pritiskaju Lučance, pletu mrežu oko gola Saše Stamenkovića, ali i dalje nema prave prilike.

Imali su je u ovom minutu igrači Mladosti, ali je to bila rutinska odbrana Aleksandra Jovanovića,

17.03.2024. 13:47

14. MINUT: Prvi korner za crno-bele, Baždar loše šutira

Prvi korner na utakmici izveli su, takođe, igrači Partizana.

Učinio je to Zahid, lopta je došla do prve stative, gde je bio Baždar, ali je loše šutirao.

17.03.2024. 13:43

10 MINUT: Biće teško igrati na terenu u Lučanima

Igra se tek 10 minuta, a stanje terena na stadionu Mladosti već sada nije u dobrom stanju. Lopta nepravilno odskače, budući da je mnogo neravnina na njemu i kako duel bude odmicao sigurno će biti sve teže i teže da se razvije igra.

Uz sve to treba imati na umu da postoje ozbiljni izgledi da bi u Lučanima danas mogla da padne kiša, što bi svakako bila otežavajuća okolnost za fudbalere oba tima.

17.03.2024. 13:40

6. MINUT: Prvi šut u okvir gola, pokušao je Severina

Vratio se Ksander Severina u tim Partizana nakon suspenzije zbog crvenog kartona u 172. večitom debriju i upravo je on uputio prvi šut u okvir gola na meču u Lučanima, ali nije to bio težak posao za golmana Stamenkovića

17.03.2024. 13:37

5. MINUT: Gosti imaju inicijativu

Uvodni minuti susreta u Lučanima protiču u dominaciji Partizana, ali za sada nema konkretnih akcija kojima bi crno-beli ugrozili golmana Mladosti.

17.03.2024. 13:30

Meč u Lučanima je počeo

Počeo je meč u Lučanima.

Prvi su sa terena krenuli igrači domaćeg tima.

17.03.2024. 13:32

Minut ćutanja pre početka

Uoči meča u Lučanima igrači oba tima i prisutni na stadionu su odali počast preminulom dugogodišnjem funkcioneru domaćih Tomislavu Topaloviću.

17.03.2024. 12:50

Ovako je bilo u Humskoj

17.03.2024. 12:46

Igor Duljaj ponovo bez najboljeg strelca

Na susretu protiv Napretka pre nekolio dana u Humskoj, Mateus Saldanja drugi put u tekućoj sezoni nije bio u sastavu Partizana i crno-beli na tom susretu nisu uspeli da postignu gol, pa su Kruševljanis slavili 1:0.

Brazilskog centarfora ni ovoga puta nema u timu trenera Igora Duljaja, nije čak ni na klupi za rezerve, pa je poverenje još jednom dobio mladi Samed Baždar.