
pre 14 minuta 10: 25
Popadali svi rekordi... Usik i Duboa zaradili pravo bogatstvo za njihov okršaj na "Vembliju"
Najveći "pay day" u istoriji teške kategorije...
Svakoj seriji dođe kraj, pa i onoj crnoj Javora bez pobede u Mozzart bet Superligi. Posle više od tri meseca radovali su se navijači u Ivanjici jer je Javor u 25. kolu pobedio Radnik iz Surdulice 2:1 (2:0) i ostvario prvi trijumf posle devet susreta bez osvajanja tri boda. A, poslednji put su se radovali 27. novembra u duelu sa Voždovcem (4:0).
Na blatnjavom terenu, igrači Javora bolje su se snalazili od starta, mada ni gosti u Surdulici ne igraju na ništa boljoj podlozi. Brzi gol Gojkovića u 4. minutu oporedelio je meč u kome je bilo prilično šansi, mnogo više pred golom gostiju.
Međutim, posle prodora i trka od 50 metara, nekoliko sjajnih driblinga mrežu je pogodio i Lazar Mićić u 32. minutu. Sjajna kontrola lopte po ekstremno teškom i klizavom terenu.
Radnik je po velikom pljusku krenuo na sve ili ništa, a Mihajlo Oreščanin je posle kornera pogodio mrežu domaćina volej udarcem i uneo neizvesnost u susret. Uspeo je Javor da sačuva prednost i prekine crni niz.
Ivanjičani su tokom proleća igrali daleko bolje nego što rezuzltati pokazuju, ali i njih je po kiši ogrejalo "sunce" u Mozzart bet Superligi mada ih nije mnogo pomerio na tabeli u borbi za opastanak.
Mozzart Bet Superliga Srbije, 25. kolo
utorak
TSC - Mladost Lučani 4:1 (1:0)
/Ćirković 2, 67, Pantović 58, Jovanović 71 - Veličković 74/
Novi Pazar - Voždovac 2:2 (1:1)
/Suma 13, 55 pen - Vilča 22, Savić 90+4/
Čukarički - Spartak 2:2 (1:0)
/Adžić 29, 51 - Martinović 55, Ubiparip 81/
Javor - Radnik 2:1 (2:0)
/Gojković 4, Mićić 32 - Oreščanin 83/
IMT - Vojvodina 20.00 (AS1)
sreda
Radnički 1923 - Železničar 14.00 (AP1)
Partizan - Napredak 16.55 (AP1)
Radnički Niš - Crvena zvezda 19.00 (AP1)
Kad Brad Pitt postaje F1 vozač na filmskom platnu, granice između stvarnosti i fikcije počinju da se brišu, a pitanja kakav bi zapravo trebao da bude idealan vozač Formule 1 dobijaju novu dimenziju.
Roger Federer godinama je dominirao teniskim terenima i pritom zaradio gotovo 130 miliona dolara od nagrada na turnirima. Međutim, njegova finansijska priča van teniskih terena impresivnija je od bilo kog trofeja.
Ovih dana u svetu sporta pažnju javnosti u Hrvatskoj privukla je informacija kako dva svetska brenda – Puma i Adidas – imaju u vidu da postanu novi brend sponzori hrvatske fudbalske reprezentacije.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
08.06.2024 10: 47
Nekadašnji prvotimac Javora potpisao je ugovor na dve godine sa klubom iz Rumunije, gde će igrati zajedno sa Borislavom Burmazom
03.06.2024 09: 40
Javor dočekuje Tekstilac (18.00, TV Arena sport 1), a Železničar u Pančevu Inđiju (20.00, TV Arena sport 2) u revanšima baraža za plasman u Mozzart bet Superligu Srbije.
13.05.2024 19: 56
U Ivanjici i Nišu bez pobednika, nastavlja se trka za opstanak u najvišem fudbalskom rangu Srbije.
01.05.2024 19: 55
Ekipa iz grada na Jošanici bolja od rivala iz Ivanjice, u meču 3. kola plej-auta fudbalskog prvenstva Srbije.
pre 39 minuta 10: 00
Železničar prvi rival crno-belih u novom fudbalskom prvenstvu Srbije.
pre 10 sati 23: 59
Fudbalerke Nemačke su posle penala 1:1 (1:1, 1:1) - 6:5 pobedile Francuskinje i plasirale se u polufinale UEFA EURO.
pre 12 sati 22: 25
Trener crveno-belih uspeo i da odmori neke od igrača za utorak.
pre 12 sati 22: 01
Sa igračem više od 8. minuta crno-beli u Pančevu savladali Napredak 1:0 (0:0).
Ostavite komentar