Radnički 1923 produžio superligašku trijumfalnu seriju: Bevis s dva gola "presudio" Javoru

25.02.2024 15:54
Kilijan Bevis, fudbaler Radničkog 1923 MN Press
Kilijan Bevis, fudbaler Radničkog 1923

Radnički 1923 ne zna još za kiks u 2024. godini, pa je posle domaćinskih pobeda nad imenjakom iz Niša i Vojvodinom upisao trijumf i na stadionu Javora - 0:3 (0:3). Za novi skok na tebeli Mozzart Bet Superlige Srbije

Kragujevčani su ceo posao završili za jedno poluvreme ili, još preciznije, za petnaestak minuta, a u glavnoj roli našao se dvostruki strelac Kilijan Bevis. Zanimljivo, napadač Gvadalupea oba gola postigao je u nadoknadi vremena, najpre minut a onda tri minuta posle isteka regularnih 45.

Prvo na centaršut Gluščevića, kada je glavom savladao golmana, a posle i nogom, na pas Milosavljevića, da zokruži dominaciju svog tima i popravi svoj "poenterski" učinak. Senku na učinjeno bacilo je njegovo isključenje u 70. minutu, zbog drugog žutog kartona.

Međutim, nova tri boda kaparisao je njegov kolega Milutin Vidosavljević (37), pošto je iskoristio penal. Najavivši treći vezani poraz Ivanjičana, koji sve više tonu u borbi za opstanak u najvišem rangu.