Igor Matić ljut: Ne bih da komentarišem meč, bio je prenos, suvišno je pričati o fudbalu

17.02.2024 16:06
Igor Matić, trener Novog Pazara MN Press
Igor Matić, trener Novog Pazara

Novi Pazar je i bez nekolicine važnih igrača odigrao dobro protiv Crvene zvezde, a doživljen poraz 0:3 u 21. kolu Mozzart bet Superlige teško je pao treneru Igoru Matiću.

Vidno ljut je stigao pred kamere TV Arene sport.

"Ne bih komentarisao utakmicu. Sve je viđeno, kamere, prenos. Suvišno je pričati išta o fudbalu", rekao je Matić i otišao bez dodatnog obrazloženja.

Bilo je nekih sudijskih odluka zbog kojih je mogao da ima ovakvu reakciju, a ponajviše je upro prst na dosuđeni penal za Zvezdu u 40. minutu. Čini se da je Momčilović prvo izbio loptu, pa zakačio po glavi Nasera Đigu, mada se to ni na snimku teško sa sigurnošću moglo utvrditi. Pet minuta se većalo, sudiju u VAR sobi su na kraju rekli da je to jedanaesterac za Zvezdu.