pre 4 sata 01: 43
Balkan na nogama: Miloš Cvjetićanin i Antonio Plazibat ulaze u GLORY ring!
Najbolji srpski kik-bokser nastupa na polu-teškaškom turniru u sklopu Glory promocije u Arnhemu.
Trener fudbalera Partizana, Igor Duljaj izjavio je pred meč protiv IMT-a da njegovi igrači ne traže lakši put do uspeha, već ispravan, a dodao je i da ima mnogo problema oko sastava ekipe.
Partizan će u subotu od 16.15 (TV Arena 1 Premium) u meču 21. kola Mozzar Bet Superlige Srbije dočekati IMT, ekipu koju je jesenas pobedio 3:2 iako je gubio 0:2.
"Ne moram da podsećam kakva je utakmica bila na stadionu Voždovca, kad smo posle teške muke osvojili bodove. Presrećni smo što sad imamo priliku da igramo na našem terenu i što će naši igrači igrati u kvalitetninm uslovima. Daćemo sve od sebe da osvojimo tri boda i damo našim navijačima kvalitetnu utakmicu bez problema", rekao je Duljaj na konferenciji za medije.
Duljaj će imati probleme oko sastava ekipe, pošto su zbog kartona van stroja Nikola Antić i Bibras Natho.
„Imamo dosta igrača koji imaju probleme sa žutim kartonima, zato smo i doveli nove fudbalere, da budemo sportski naoružani za neprijatnosti poput kartona i povreda".
Bojan Kovačević je nedavno pojačao crno-bele, a šef stručnog štaba Partizana ga već ima u ozbiljnim planovima.
"Ukoliko sve bude po planu, Kovačević će debitovati za Partizan sutra, vidim ga u startnih 11. Sačekaćemo kraj današnjeg treninga, virus vlada, samo da sve bude kako treba i on će zaigrati", rekao je šef struke i objasnio da je zadovljan kako njegov tim izgleda.
"Zadovoljan sam kako izgledamo, bez obzira na malo utakmica. Imali smo težak meč protiv Javora na teškom terenu. Igrači Partizana ne traže lakši put do uspeha, već ispravan, a to je da se časno borimo protiv svakog sportskog rivala", dodao je Duljaj.
Osvrnuo se trener Partizana i na prošlonedeljnu situaciju iz Ivanjice i razgovor sa sudijom Milanom Ilićem.
"Želim javno da se izvinim sudiji Iliću na prošloj utakmici, pitao sam ga da li ima familiju kod kuće. Nije mi dozvolio da završim. Ja sam pogrešio što sam mu spomenuo porodicu, ali moje pitanje je bilo, šta ćeš reći kući da te pitaju kako je bilo?! Izvinjavam se, znam da sudije doživljavaju veliki pritisak od trenera i ljudi sa strane. Nije morao javno da kaže da mu je žao, ali mogao je je samo u prolazu da kaže da mu je krivo", istakao je Duljaj.
Trener crno-belih je pozvao još jednom "grobare" da dođu na stadion u što većem broju.
"Hvala im na podršci protiv Javora, apelujem na navijače da dođu u Humsku. Mnogo smo jači i bolji kad ste tu uz nas", poručio je na kraju Duljaj najvernijim pristalicama Partizana.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
19.04.2024 08: 05
Poslednja očekivanja pred 173. "večiti derbi" iz tabora Crvene zvezde i Partizan trebalo bi da čujemo neposredno pred početak susreta koji je zakazan za subotu i to u izjavi za TV Arena spot, a ovog petka će oba kluba održati uobičajene konferenciju za medije.
16.04.2024 16: 09
Pomoćni trener Partizana, Albert Nađ odbio je da vodi ekipu na 173. "večitom derbiju" koji je na programu u subotu, 20. aprila u okviru 1. kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.
14.04.2024 20: 30
Muči se Partizan na Banovom brdu protiv Čukaričkog, trenutno gubi 1:0, ali ima mnogo većih problema kada je u pitanju bliska budućnost.
14.04.2024 13: 05
Ostalo je da se odigra još 90 minuta u ligaškom delu Mozzart Bet Superlige, pre nego što, narednog vikenda, počnu plej-of, odnosno plej-aut najjačeg fudbalskog takmičenja u Srbiji.
pre 7 sati 22: 51
Nikola Štulić je prvim golom u dresu Lećea doneo pobedu protiv Pize (1:0) u 15. kolu Serije A.
pre 9 sati 20: 55
Novi trener fudbalera Radničkog, Takis Lemonis rekao je pred svoj debi na klupi niškog kluba da je svaka utakmica veoma važna dok se ne ostvari zacrtani cilj.
pre 9 sati 20: 35
Austrijanac je još jednom "stisnuo zube" i protiv Šturma odigrao 45 minuta za Zvezdu.
pre 11 sati 19: 04
Egipatski fudbaler i menmadžer Arne Slot pružili jedan drugome ruku.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar