TSC bolji od IMT-a na Voždovcu: Miloš Luković promašio penal

11.02.2024 17:13
Fudbaleri TSC-a MN Press
Fudbaleri TSC-a

Fudbaleri TSC-a pobedili su IMT na gostovanju 2:0 (0:0) u 20. kolu Superlige Srbije, učvrstivši se na trećem mestu tabele iza Partizana i Crvene zvezde.

U susretu koji je obilovao brojnim uzbuđenjima, ekipa iz Bačke Topole se bolje snašla. Za razliku od Novobeograđana, gosti su materijalizovali svoje šanse sredinom drugog poluvremena i u finišu istog, a do 40. boda u sezoni, stigli su golovima Miloša Pantovića i Bencea Sosa.

Ostaće žal, sa druge strane, za propuštenim prilikama Novobeograđana. IMT je imao nekoliko povoljnih situacija na utakmici. U 49. minutu su i promašili penal. Miloš Luković je bio neprecizan, da bi nakon toga, ostatak susreta protekao u kontroli ekipe Žarka Lazetića, koja je ipak uspela da opravda ulogu favorita na ovom teškom gostovanju.