(KRAJ) Partizan - Radnik (1:2): Radnik iznenadio Partizan i slavio u Humskoj!

17.03.2023 18:00
(KRAJ) Partizan - Radnik (1:2): Radnik iznenadio Partizan i slavio u Humskoj! MN Press

Fudbaleri Partizana poraženi su od Ranika iz Surdulice 2:1 (2:0) u 27. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Golove u prvom poluvremenu za Radnik postigli su Radulović i Jokić, a prednost gostiju u 83. minutu smanjio je Rikardo.

Duel je obeležio i promašen penal Natha, koji je po prvi pu u dresu Partizana bio neprecizan sa 11 metara.

Partizan - Radnik 1:2 (0:2)

Stadion: Partizana
Sudija: Momčilo Marković
Strelaci: Rikardo u 82. za Partizan, Radulović u 13. i Jokić u 45. za Radnik

PARTIZAN: Popović – Filipović, Vujačić, Marković, Urošević – Belić (od 46. Baždar), Kolorado (od 65. Pantić) – Dijabate (od 56. Pavlović), Natho, Menig (od 73. Jović) – Rikardo.

RADNIK: Ranđelović – Lazić, Stevanović (od 43. Jokić), Bondarenko, Abubakar, Stojanović – Rustemović (od 66. Nedeljković), Danoski (od 79. Subotić), Radulović (od 79. Dražić) – Duronjić (od 66. Bogdanović), Makarić.

(UŽIVO) Partizan - Radnik

17.03.2023. 18:01

KRAJ: Veliko slavlje Radnika

Velika pobeda Radnika u borbi za opstanak. Partizan je igrao dobro, ali mu je falilo i malo sreće da bi došao do pobede ili boda.

17.03.2023. 17:59

95. minut: Kao hobotnica je Ranđelović!

Sjajan pokušaj Pavlovića, ali opet je sjajan Randđelović, ako Radnik upiše trijumf, on je definitivno igrač utakmice.

17.03.2023. 17:56

92. minut: Sve je mogao da reši Radnik

Četvrti sudija je pokazao pet minuta nadoknade, a u drugom je veliku priliku da reši pitanje pobednika imao Radnik. Abubakar je oduzeo loptu, potom uputio sjajan centaršut ali se Partizan nekako odbranio.

17.03.2023. 17:46

82. minut: GOOL! Rikardo smanjio na 2:1

Sjajno se zagradio Rikardo, ugurao je čuvara maltene do srca šesnaesterca i iz okreta uputio neodbranjiv udarac u gol Radnika!

17.03.2023. 17:44

77. minut: Još jedna odbrana Ranđelovića!

Fenomenalan meč Stefana Ranđelovića! Skinuo je penal Nathu, pokupio sve lopte, a sada i zaustavio Andriju Pavlovića. Skinuo je rezervisti Parnog valjka zicer i potom bio fauliran.

17.03.2023. 17:27

63. minut: Ovo do sada nikada nismo videli!

Prvi promašaj Natha sa bele tačke u crno-belom dresu! Izraelac je u Partizanu od 2019. godine i evo, posle 4 godine je promašio prvi jedanaesterac. Pročitao ga je Ranđelović i uspeo da sačuva svoju mrežu.

17.03.2023. 17:45

(VIDEO) Partizan - Radnik, promašen penal Natha

17.03.2023. 17:26

62. minut. Penal za Partizan

Rikardo je oboren na liniji kaznenog prostora i sudija pojazuje na belu tačku.

17.03.2023. 17:14

49. minut: Ofanziva crno-belih

U poslednji čas je Radnikov kapiten Uroš Stojanović intervenisao ispred Sameda Baždara. Otklonio je opasnost, poslao loptu u korner, a crno-beli posle prekida nisu uspeli da uđu u šansu.

17.03.2023. 16:53

POLUVREME: Radnik ima velikih 2:0

Partizan napada, dominira, stvara šanse, ali Radnik postiže golove.

Imaju Surduličani velikih 2:0 i uzimaju sve što im domaćin ponudi.

17.03.2023. 16:46

45. minut: GOOL! Radnik udvostručio prednost

Jokić je nadvisio odbranu Partizana, ali je Popović zaista loše reagovao, lopta mu je praktično ispala u gol.

17.03.2023. 16:59

(VIDEO) Partizan - Radnik 0:2

17.03.2023. 16:42

37. minut: Natho šutira preko gola iz slobodnog udarca

Makarić je oborio Uroševića ispred šesnaesterca Radnika i mogla bi ovo da bude dobra prilika za Partizan.

Natho je šutirao preko gola.

17.03.2023. 16:24

23. minut: Ponovo stativa

Nema ni sreće sada Partizan! Pokušao je Rikardo glavom, ali je ponovo okvr gola spasio Radnik.

17.03.2023. 16:18

17. minut: Nova stativa!

Pogodio je Partizan dve stative u dva minuta. U drugoj sitaciji Filipović je pokušao iz poluvoleja ali je pogodio spoljni deo okvira gola.

17.03.2023. 16:14

13. minut: GOOL!

Vodi Radnik u Humskoj! Radulović je opet istrčao kontru posle greške Vujačića, a sada je realizovao je 1 na 1 situaciju sa popovićem Levom nogom je po zemlji poslao loptu iza leđa čuvara mreže crno-belih.

17.03.2023. 16:36

(VIDEO) Partizan - Radnik 0:1

17.03.2023. 16:11

10. minut: Poništen gol Rikarda

Uspeo je napadač crno-belih da zatrese mrežu rivala, ali se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je gol poništen.

17.03.2023. 16:09

8. minut: Stativa!

Posle kornera Stevanović je pokušao glavom u padu, a lopta je pogodila okvir gola i vratila se Popoviću u ruke.

17.03.2023. 16:07

7. minut: Velika prilika za Radnik

Strepeo je Partizan u sedmom minutu! Andrija Radulović je sjajno istrčao kontru, dobio loptu ali objektivno loše šutirao sa 8 metara.

17.03.2023. 16:32

(VIDEO) Partizan - Radnik, dve šanse gostiju

17.03.2023. 16:01

1. minut: Počeo je duel u Humskoj!

Lopta je krenula sa centra! Odmah je Partizan krenuo da pritiska Radnik.

17.03.2023. 15:40

(VIDEO) Prvi meč Partizana i Radnika ove sezone

17.03.2023. 15:38

Slavoljub Đorđević

"Partizan je na utakmici protiv Mladosti iz Lučana pokazao da izlazi iz krize. Odigrali su odličan meč, kontrolisali dešavanja na terenu i postigli tri gola. Sigurno da se vidi pečat novog trenera, Igora Duljaja, koji je uspeo da podigne ekipu. Mislim da je nepotrebno govoriti o tome ko je favorit. Mi u Beograd dolazimo da pokušamo da se predstavimo u najboljem svetlu i uhvatimo zalet za ono što nas očekuje do kraja sezone, a to je grčevita borba za opstanak. Da se ne nadam iznenađenju ne bismo ni putovali za Beograd, fudbal je zanimljiv upravo zbog toga što se dešavaju iznenađenja".

17.03.2023. 15:36

Igor Duljaj

"Vratilo nam se samopouzdanje, lakše se diše posle trijumf au Lučanima, a i drugačija je atmosfera. To je pozitivan signal, nadamo se da ćemo nastaviti u tom ritmu. Moramo da naporno radimo i da kontrolišemo igru, ako to uspemo rezultat će doći sam po sebi. Imamo lepu priliku da protiv Radnika nastavimo seriju pobeda na našem stadionu. Surduličani imaju mladog, perspektivnog trenera, koji je dosta ozbiljan. Znam kako on radi, njegova ekipa igra organizovano i čvrsto u odbrani. Ono što je najvažnije da se mi skoncentrišemo na našu igru, znamo šta bi trebalo da uradimo u ovoj utakmici"