pre 7 minuta 22: 20
Simeone u svom stilu: Sujeverje? Ne, samo je jeftinije...
Dijego Simeone je oduvek bio prepoznatljiv po zanimljivim izjavama.
Stefan Mitrović, krilni napadač Crvene zvezde nalazi se na meti dva italijanska kluba koji će pokušati da realizuju transfer u narednih 48 sati. Prema vestima iz Italije, Verona i Bolonja pokušavaju da se dogovore sa Crvenom zvezdom oko obeštećenja za krilnog igrača koji je stigao iz Radničkog u leto 2022. godine za 500.000 evra.
Vremena nema mnogo, prelazni rok u Seriji A se završava u četvrtak, 1. februara u ponoć i na potezu je Crvena zvezda. Ponuda od milione evra i jeste i nije primamljiva, pogotovo ako se zna da je Mitrović brzo izgubio mesto kod bivšeg trenera Baraka Bahara i jesenas sakupio samo 834 minuta na 13 mečeva, uz samo jedan pogodak.
Vladimir Lučić se nametnuo treneru Vladanu Milojeviću na kiparskim pripremama i na Zvezdi je da odluči da li će zadržati Mitrovića i pokušati da ga igrački rehabilituje kroz prolećni deo šampionata ili će ga možda pozajmiti do kraja sezone uz pravo otkupa.
Prelazni rok je "živa stvar", nedavno je generalni dirtektor Zvezdan Terzić u intervjuu za TV Arena sport govorio i na ovu temu
"Mi vagamo, razmišljamo kada je najbolji momenat prodati igrača. To zavisi i od finansijske situacije unutar kluba, posle toga i naša procena da li će tržište ponuditi u budućnosti veću cenu ili ne. Mi smo svesni da na proleće nemamo evropskih utakmica već samo našu domaću ligu koja nije baš atraktivna za oko, po uslovima, ambijentu, pa i kvalitetu. Teško da se iz naše lige dostigne neka velika cena. Ono što Evropa traži i kupuje su mladi igrači. Poluproizvodi koji oni žele da oblikuju", istakao je Terzić.
Mitrović ima ugovor do juna 2026. godine i Zvezda ne mora da žuri sa prodajom. Ali, mora brzo da misli, procenjuje i odlučuje.
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
09.03.2025 14: 24
Srpski internacionalac u timu Verone, Darko Lazović nije bio u startnih jedanaest domaćih, već je u igru ušao u 68. minutu.
12.01.2025 10: 15
Pratite okršaje 20. kola Serije A na kanalima TV Arena Sport.
30.12.2024 22: 42
Darko Lazović, nekadašnji reprezentativac Srbije morao je da izađe iz igre već u 29. minutu zbog povrede
30.12.2024 13: 20
Komo i Leće, odnosno Bolonja i Verona završavaju 2024. godinu u Seriji A. Mečeve gledajte na kanalima TV Arena sport.
pre 7 minuta 22: 20
Dijego Simeone je oduvek bio prepoznatljiv po zanimljivim izjavama.
pre 46 minuta 21: 41
"Bonusi" u centru pažnje...
pre 1 sat 20: 58
Tim Dejana Stankovića slavio protiv Čukaričkog u 34. rundi domaćeg šampionata - 2:1 (2:1).
pre 1 sat 20: 53
Engleski fudbaler napušta "dizelku", ali ne seda u "parni valjak".
Ostavite komentar