
pre 1 sat 23: 01
Prvi put u NBA trejdu učestvovalo čak sedam timova, neki su baš dobro prošli
Sa druge strane Finiks sada računa na Džejlena Grina, Dilona Bruksa, Kamana Maluaha, Rašira Fleminga, Kobija Breaa, Dakvona Plaudena i pik druge runde.
Evetualnom pobedom nad Partizanom u 171. "večitom derbiju" fudbaleri Crvene zvezde bi prednost nad najbližim pratiocem uvećali na pet bodova i tako napravili značajnu zalihu pred odlazak na "veliki odmor".
Aktuelni šampion je u poslednje vreme krenuo da igra mog bolje, videlo se to i na mečevima u Ligi šampiona, ali i Mozzart Bet Superligi, gde su uspeli da istope prednost tima iz Humske od šest poena.
"U derbiju nema favorita unapred, već se to pokazuje na terenu. Moramo da poštujemo protivnika, jer je situacija na tabeli do nedavno bila takva da je večiti rival bio prvi sa 13 pobeda u nizu. Moramo da budemo skromni i nastavimo u dobrom ritmu. Znam da nismo pobedili Partizan na JNA već sedam godina i to je veliki izazov za nas", rekao je izraelski stručnjak na klupi Zvezde, Barak Bahar i dodao:
"Analizirali smo rivala, naravno, tako pripremamo svaku utakmicu. Partizan je imao jedan od najdužih nizova u Evropi i normalno je da dođe do pada forme. U derbiju je sve do želje. Zvezda je šest godina bila bolja od Partizana, ali se dešavalo da u derbiju bude egal. Moramo na terenu da pokažemo da smo bolji. Ne treba mi ultimatum, niti da mi iko priča o derbiju. Znam koliko je ova utakmica važna za igrače, navijače, klub, pa i mene.
Dva ključna pitanja za navijače Crvene zvede uoči ovog susreta su da li će se u timu naći Šerif Endiaje i Aleksandar Katai, a Bahar im je dao jasan odgovor samo na jedno od njih.
"Što se Endiajea tiče i toga da li će početi, to ćemo još videti posle treninga. On radi dobro i bori se kad god igra. Timski je igrač i mnogo radi za ekipu. Pobeđujemo i gubimo zajedno, jer smo tim. Pričao sam sa njim, podižemo ga i dobro radi za ekipu. Kreira šanse, ali nekada promašuje, mada mnogim igračima se to dešava, i to je deo igre. Treba mu samopouzdanje i za mene je on važan igrač. Kada govorimo o Kataiju mogu samo d akežm d aće on sigurno biti na terenu, ali u tiu neće biti Mirka Ivanića", rekao je Bahar.
Odloženi meč 9. kola Mozzart Bet Superlige Srbije igra se u sredu od 18.00 časova na stadionu Partizana uz direktan prenos na kanalu TV Arena 1 Premium, a 90 minuta ranije na programu je specijalna studijska emisija posvećena ovom duelu.
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
13.06.2025 09: 20
Biće obavljena i verifikacija novih članova Superlige i Prve lge Srbije. Takođe, biće obavljeno i žrebanje takmičarskih brojeva nakon čega će biti poznat celokupan raspored takmičenja u Superligi i Prvoj ligi Srbije za sezonu 2025/26.
17.05.2025 10: 35
Fudbalska Superliga Srbije ulazi u finiš, a poslednja dva kola doneće odgovor na pitanje ko će u Evropu, uz sigurne Crvenu zvezdu i Partizan.
11.05.2025 10: 41
Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrače 22. maja na stadionu "Kraljevica" finalni mel Kupa Srbije, a ove večeri dve crveno-bele ekipe će se sastati i u okviru 35. kola Mozzart Bet Superlige, kao u svojevrnoj "generalnoj prbi" tog duela.
27.04.2025 10: 42
Još se priča o pobedi fudbalera Radničkog 1923 nad Crvenom zvezdom u prošlom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije, a prvotimci kragujevačkog superligaša sada ispred sebe imaju novi cilj - srušiti Partizan.
pre 1 sat 22: 35
Kolumbijski fudbaler Džon Duran prešao je iz Al Nasra na pozajmicu u Fenerbahče, saopštio je danas turski klub.
pre 2 sata 21: 45
Parma je u potrazi za centarforom, jer su prodali Bonija Interu, a Ivanović im nije nepoznat. Sezonu 2022/23 je proveo u Sampdoriji na pozajmici. Igrao je uglavnom za ekipu do 19 godina, ali je upisao i seniorski debi.
pre 3 sata 20: 35
Klub sa juga Srbije pojačava se pred okršaj sa Jagelonijom u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
pre 5 sati 19: 25
Litvinov nije mogao da nastavi meč, pa je Stanković u igru uveo Jegora Guzijeva.
Ostavite komentar