(UŽIVO) Partizan - TSC 0:4: Pantoviću poništen pogodak

25.11.2023 20:20
Slavlje igrača TSC MN Press
Slavlje igrača TSC

Partizan dočekuje TSC u derbiju 16. kola Mozzart bet Superlige i želi da nastavi sjajan niz od 13 uzastopnih pobeda započet posle ovog rivala na startu sezone kada je u Bačkoj Topoli bilo 3:3.

Gosti su i jedina ekipa uz Crvenu zvezdu (derbi je bio odložen za decembar) koju u ovoj sezoni tim Igora Duljaja nije pobedio, pa je to i motiv više za crno-bele da i posle treće reprezentativne pauze nastave seriju i zadrže prednost nad "večitim" rivalom. Susendovan Mateusa Saldanju u startnoj postavi odmenio je Nemanja Nikolić.

TSC negde plaća danak igranju u Evropi, ali trener Žarko Lazetić ima tim i igru kojom bi mogao da parira lideru. Osvojili su bod na "Marakani" protiv Crvene zvezde, nadaju se da će izbeći poraz i u Humskoj.

Partizan - TSC 0:4 (0:3)

Stadion: Partizana.
Sudija: Pavle Ilić.
Strelci: Ćirković u 3, Stojić u 10, Radin u 32, Milovanović u 49. minutu.

PARTIZAN: Jovanović – Filipović (od 46. Stojković), Ilić, Marković, Antić – Kanute (od 46. Menig), Belić – Kalulu (od 76. Baždar), Natho, Zahid – Nikolić.

TSC: Ilić – Krstić, Stojić, Ćalušić – Cvetković, Radin, Milosavljević (od 77. Pantović), Đakovac, Petrović – Ćirković (od 86. Šoš), Milovanović.

(UŽIVO) Partizan - TSC

25.11.2023. 20:22

Kraj meča, TSC je naneo prvi poraz Partizanu

25.11.2023. 20:21

89. minut: Poništen gol Pantovića

TSC je iz kontre postigao i peti gol, ali je Pantović bio u ofsajd poziciji posle dodavanja Šoša.

25.11.2023. 20:16

85. minut: TSC se bliži prvoj pobedi nad Partizanom u istoriji

TSC je u svemu nadigraop Partizan i približava se prvoj pobedi u istoriji nad crno-belima. Ćirković je i peti put zatresao mrežu posle kontre Pantovića, ali je asistent bio u ofsajd poziciji.

25.11.2023. 20:06

75. minut: Ni ovo nije gol za Partizan

Kako Partizan nije postigao gol? Loptu koju je sa par metrara poslao Nikolić je na samoj gol liniji zaustavio Nemanja Petrović. Crno-beli su reklamirali da je igrao rukom, ali sudije nisu tako mislile. Ostaje 0:4.

25.11.2023. 20:01

70. minut: Nemoćni crno-beli

Stihisjki igra Partizan, pokušava da ublaži poraz, ali odbrana TSC.-a je stabilna.

25.11.2023. 19:49

60. minut: Crno-beli u šoku, gosti žele i peti gol

Sa mnogo entuzijazma ušao je Partizan u drugo poluvreme, ali u jekum ofanzive primili su četvrti gol iz kontre i poptuno su potonuli. Igrači TSC su imali trti kontre za peti gol.

25.11.2023. 19:42

49. minut: GOOOL! TSC vodi 0:4, strelac Milovanović

Partizanu preti debakl u Humskoj! U jeku ofanzive domaćina, TSC je imao kontru, Jovanović je intervenisao, ali lopta se odbila na 22 metra do Uroša Milovanovića koji je pogodio mrežu. Poslednji put je Partizan u Humskoj primio četiri gola od Mladosti GAT (0:4).

25.11.2023. 19:37

Počelo je drugo poluvreme, dve izmene kod Partizana

Počelčo je drugo poluvreme, dve izmene kod Partizana, izašli su Filipović i Kanute, a na terenu su Menig i Stojković.

25.11.2023. 19:19

Kraj prvog dela, ubedljiva prednost TSC-a

KLraj prvog dela, lider Superlige je pao na ispitu "braniti korner". Ćirković je pogodio direwktno iz kornera, a zatim izveo još dva koja su u golove pretvarali Stojić i Radin.

25.11.2023. 19:06

32. minut: GOOOL! Vodi TSC 0:3, strelac Radin

TSC je posle pet izvedenih kornera postigao tri gola! Ponovo je Ćirković izveo korner sa leve strane, Stojić je prbacio loptu na drugui stativu, a Radin je ubacio u mrežu. Užasne intervencije odbrane crno-belih posle prekida.

25.11.2023. 18:58

25. minut: Stojić spasava TSC

Velika ofanziva Partizana i umalo da smanji prednost domaćina. Nesporazum Ilića i Ćalušića uspeo je da iskoristi Kalulu. Dodao je do Natha koji je šutirao sa 15 metara, ali je Stojić sprečio pogodak.

25.11.2023. 18:51

20. minut: Partizan u ofanzivi

Posle šokantnih uvcodnih 10 minuta i dva primljena gola, Partizan je počeo da dominira, napada, ali za sada gosti agresivnom igrom uspevaju da se odbrane.

25.11.2023. 18:44

10. minut: GOOOL! TSC voldi 0:2, strelac Stojić

Novi šok za crno-bele i opet posle kornera. Sjajno je Ćirković izveo prekid, a Stojić je sa prve stative poslao loptu iza leđa Jovanovića, koji opet nije dobro intervenisao. TSC vodi 0:2.

25.11.2023. 18:36

3. minut: GOOOL! Vodi TSC 0:1, strelac Ćirković iz kornera!

Vodi TSC golom Ćirkovića direktno iz kornera. Sjajno je napadač gostiju izveo kornera sa leve strane, lopta je imala jak efe, prevarila je golmana Jovanovića i od od stative je ušla u mrežu.

25.11.2023. 18:33

1. minut: Preti TSC posle 32 sekunde

Prvi napad TSC-a na meču bio je opasan. Petrović je sa leve strane uputio jak centaršut, golman Jovanović je uspeo da loptu skrene u korner.

25.11.2023. 18:31