pre 38 minuta 22: 51
Lion ponovo remizirao: Lilu "minimalac" pred put za Beogradu
Okončani su svi mečevi u francuskoj Ligi 1...
Dok ssu ostali superligaši igrali mečeve 1. kola Kupa Srbije, fudbaleri Crvene zvezde i TSC-a će ove srede odmeriti snage u odloženom meču 8, kola Mozzart Bet Superlige (19, TV Arena 1 Premium).
Pomenuta dva kluba su odložila ovaj duel zbog obaveza na evrosceni, a onda su ranije nego svi ostali odigrali mečeve prvog kruga masovnijeg domaćeg takmičenja i imali polovičan učinak. Crveno-beli su slavili protiv Trajala, dok je tim iz Bačke Topole iznenađujuće eliminisan od Smederava.
Domaći tim kao branilac trofeja iz prošle sezone je favorit, jer em igra Ligu šampiona ove godine, em mu u goste dolazi tim koji nije trijumfovao na poslendjih sedam mečeva u svim takmičenjima.
"Upoznati smo sa kvalitetom ekipe TSC, radi se o dobrom timu, fleksibilnom, koji igra u Ligi Evrope i u svom rosteru ima kvalitetne igrače. Bićemo spremni za sutrašnji okršaj. Znamo da nam je pobeda jedina opcija, pa ćemo i igrati u skladu sa tim". "Navijači su neophodni ekipi, jer igrači osećaju njihovo prisustvo i podršku kako na našem, tako i na gostujućim terenima. Posebno su potrebni na stadionu kao što je Marakana, jer su veliki vetar u leđa. Kada osete da tim igra sve bolje, verujemo da će dolaziti u još većem broju. Samim tim će napredovati i Crvena zvezda", kaže trener Crvene zvezdem Barak Bahar, dok šef stručnog štaba gostiju, Žarko Lazetić ističe:
"Oni igraju na svom terenu i favorit su, ali mi se spremamo kao za svaki drugi meč, pogotovu jer smo sada odigrali više utakmica na kojima su intenzitet igre i nivo fudbala nešto iznad našeg. Ranije smo tu priliku imali samo nekoliko puta godišnje, dok sada igramo već dosta utakmica na tom nivou i mislim da rastemo iz meča u meč. Samim tim biće nam lakše da se prilagodimo na izvanredan kvalitet protivnika, jer su i Vest Hem, Frajburg, Braga i Olimpijakos u tom ili sličnom rangu timova koji svake godine igraju Ligu Šampiona ili Ligu Evrope. Sakupili smo iskustvo u igri protiv sjajnih klubova koje bi sutra moglo da dođe do izražaja."
Mozzart Bet Superliga, 8. kolo
Crvena zvezda - TSC 19.00 (TV Arena 1 Premium)
ranije igrano
IMT - Radnički 1923 1:0 (1:0)
/Luković 20/
Radnik - Radnički Niš 0:0
Spartak - Voždovac 1:0 (0:0)
/Mudirnski 90p/
Železničar - Partizan 1:2 (1:1)
/Đorević 32p - Saldanja 25, Zahid 82/
Mladost - Novi Pazar 19.00 (TV Arena sport 10)
Vojvodina - Javor 19.00 (TV Arena Premium 3)
22. novembar
Napredak - Čukarički
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
03.05.2025 20: 54
Fudbaleri TSC dočekaće Crvenu zvezdu u okviru četvrtog kola plej-ofa Mozzart bet Superlige Srbije od 19.00 časova (Arena 1 Premium).
03.05.2025 12: 45
Crveno-beli su blizu dogovora sa levim bekom Selte iz Viga i nekadašnjim svojim učenikom Mihailom Ristićem. Nekadašnji reprezentativac Srbije je za Zvezdu igrao u periodu od 2013. do 2017. godine, posle čega je gradio karijeru u inostranstvu.
03.05.2025 08: 40
Crvena zvezda i TSC sastajali su se 15 puta, a aktuelni šampion je slavio u 12 duela, jedan je pripao timu iz Bačke Topole, dok su dva završena remijem.
02.05.2025 15: 27
I dok su crveno-beli odavno prebrinuli sve brige oko titule u TSC-u još uvek tinja nada da bi mogli da se dokopaju mesta koje vodi na evropsku scenu.
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 4h
pre 39 minuta 22: 51
Okončani su svi mečevi u francuskoj Ligi 1...
pre 46 minuta 22: 44
U 11. kolu Roma će biti domaćin Udinezeu, dok će Parma ugostiti Milan.
pre 2 sata 21: 28
Milano je poveo u derbiju protiv Rome, a vodeći gol jepostigao srpski reprezentativac Strahinja Pavlović
pre 3 sata 20: 28
Fudbaleri Barselone savladali su Elče na domaćem terenu u okviru 11. kola španske La Lige rezultatom 3:1 (2:1).
Ostavite komentar