Vulić promašio penal za TSC, Novi Pazar odneo bod iz Bačke Topole

29.10.2023 21:07
Vulić promašio penal za TSC, Novi Pazar odneo bod iz Bačke Topole TV Arena sport/ Screenshot

Odličan meč na "Areni" u Bačkoj Topoli, dva lepa gola, promašeni penal i na kraju remi TSC-a i Novog Pazara 1:1 (0:0) u poslednjem meču 13. kola Mozzart bet Superlige.

Dobar fudbal dve ofanzivno orijentisane ekipe imao je jak ritam, dosta žustrine, dobrih napada, šuteva, a završio se možda najpravednije. Uroš Lazić je posle kontre zaobičao golmana i doneo prednost gostima. TSC je napadao, a do izjednačenja su domaćini stigli u 83. minutu prvencem Uroša Milovanovića, koji je makazicama sa sedam-osam metara poslao loptu iza leđa Mirkovića.

A, onda drama u 87. minutu, lopta je pogodila Sisoka u ruku, a loptu je uzeo Miloš Vulić. Dobro je šutirao, ali ga je Mirković pročitao i poneo epitet igrača utakmice. TSC nema sreće ove sezone sa penalima, zbog promašaja Stanića ispali su iz Kupa...