Radnički dominirao u Kruševcu: Čolović i Činedu slomili Napredak

20.10.2023 20:43
Radnički dominirao u Kruševcu: Čolović i Činedu slomili Napredak MN Press

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca su savladali Napredak u Kruševcu 2:0 (0:0) u 12. kolu Mozzart Bet Superlige.

Nakon prvog poluvremena bez golova, u kom je dominirao gost, u drugom delu igre smo videli čak četiri pogotka.

Prvo je Stefan Čolović postigao gol za vođstvo u 54 minutu, a 13 minuta kasnije je Činedu tresao mrežu Vladmira Savića. Napredak je uspeo da smanji zaostatak preko Bastajića u 74. minutu, ali je Čolović novim golom u nadoknadi vremena rešio pitanje pobednika i postavio konačan rezultat.

Radnički je ovom pobedom preskočio današnjeg protivnika i sada se nalazi na 13. mestu na tabeli sa devet osvojenih bodova. Sa druge strane Kruševljani su ostali na osam bodova i zauzimaju 15. poziciju.