pre 27 minuta 06: 57
Luka nije dovoljan: Lejkersi poraženi i u Sakramentu
Sakramento je u trećoj četvrtini prelomio duel i savladao Lejkerse 124:112, uprkos sjajnoj partiji Luke Dončića od 42 poena.
Fudbaleri Partizana ostali su bez pobede i na trećoj uzastopnoj utakmici na svom terenu. Posle poraza od Mladosti GAT-a i Šerifa, crno-beli su remizirali danas sa Radničkim iz Kragujevca 1:1 (1:0) i tako nastavili seriju negativnih rezultata.
Partizan je poveo u 12. minutu golom Kvinsija Meniga, da bi gosti u nastavku stigli do izjednačenja i to pogotkom Milutina Vidosavljevića u 78. minutu. Do kraja utakmice vodile su se velike borbe, ali nije bilo promene rezultata do poslednjeg zvižduka.
Nakon utakmice govorili su treneri i jedne i druge ekipe, a prvi je sumirao utiske strateg domaćeg tima Gordan Petrić.
"Ništa, ovo je naša realnost trenutno. Moji igrači su pokušavali koliko su mogli. U jednom trenutku smo mogli da rešimo utakmicu, a kasnije smo mogli da izgubimo i taj jedan bod. Ovo je realnost fudbalskog kluba Partizan u ovim trenucima", rekao je Petrić.
Golman Partizana Aleksandar Popović, ulazeci u svlačionicu posle utakmice rekao je "dokle ćemo vise da se povlačimo 17. utakmicu zaredom.
Novinarka TV Arena sport je upitala Petrića za komentar, a on je odgovorio.
"Pitajte njega zašto je to rekao. Ako je to rekao, onda je to njegova sramota... Ako je to rekao. Znači, ako su dosad bili zajedno, treba da budu i ponovo. Ako je on to rekao, onda je to njegova sramota. Ja nikada ne kritikujem igrače, ali ako Vi kažete da je on to rekao, a ja Vam verujem, to je njegova sramota", kratko je prokomentarisao Petrić, koji nije želeo previše da govori o predstojećem 169. "večitom derbiju" - "ima još četiri dana, ima vremena".
Komentar je dao i trener gostujuće ekipe Dejan Joksimović, koji je bio srećan ishodom u Humskoj i načinom na koji su igrali njegovi izabranici.
"Osvojil smo bod. Sasvim zasluženo, po mom mišljenju i prikazanoj igri. Znali smo da je Partizan u problemu. Na kraju smo uspeli da dođemo do pozitivnog ishoda, samo mi je žao što nije bilo naših navijača da zajedno proslave sa nama", rekao je trener Kragujevčana.
Partizan sada ima 50 bodova, čak 13 manje od Crvene zvezde, koja se nalazi nadomak odbrane duple krune.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
28.04.2025 17: 40
Nije pokazao ni pola onoga što može, a već je pitanje da li će...
27.04.2025 22: 20
Fudbaleri Partizana savladali su Radnički iz Kragujevca na domaćem terenu u okviru trećeg kola plej-ofa Mozzart bet Superlige Srbije rezultatom 3:1 (1:0).
27.04.2025 22: 11
"Kuburimo sa bonusima. Marko je vrhunski golman, i sigurno u mojoj karijeri najbolji kojeg sam trenirao", istakao je posle meča strateg Radničkog.
27.04.2025 21: 33
Fudbaleri Partizana savladali su Radnički 1923 na domaćem terenu u okviru trećeg kola plej-ofa Mozzart bet Superlige Srbije rezultatom 3:1 (1:0).
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 1d
pre 7 sati 23: 31
Fudbalska Francuska svedočila je jednom od većih iznenađenja u novijoj istoriji Kupa, pošto je PSŽ, aktuelni prvak Evrope, eliminisan je već u 1/16 finala Kupa Francuske. Na "Parku prinčeva" slavio je gradski rival ekipa Fc Pariza rezultatom 1:0 i režirala pravu senzaciju.
pre 8 sati 23: 10
Ekipa iz Viga jasno stavila do znaja šampionu Srbije Crvenoj zvezdi, koliko je težak posao čeka 29. janura kada će ove dve ekipe ukrstiti koplja na stadionu "Rajko Mitić" u meču 8. kola grupne faze Lige Evrope.
pre 8 sati 22: 42
Fudbaleri Juventusa ostvarili su pobedu u poslednjem meču 20. kola Serije A, pošto su kao domaćini ubedljivo pobedili Kremoneze sa 4:0.
pre 8 sati 22: 41
Liverpul je u trećoj rundi FA kupa savladao Barnsli sa 4:1, ali je do plasmana u narednu rundu stigao znatno teže nego što rezultat sugeriše. Gosti su pružili snažan i organizovan otpor, držeći meč otvorenim gotovo do samog finiša.
Ostavite komentar