"Nula" u Surdulici: Radnik i niški Radnički odigrali bez golova

22.09.2023 18:16
"Nula" u Surdulici: Radnik i niški Radnički odigrali bez golova MN Press

Derbi meč "južne pruge" Mozzart Bet Superlige između Radnika i Radničkog iz Niša u Surudlici završen je bez pobednika, a mreže su mirovale - 0:0.

Bio je ovo deseti duel dve ekipe na terenu "južnijeg rivala", a treći put je meč završen najnepolularnijim rezultatom.

I ne samo da nije bilo golova, već tokom 90 i kusur minuta igre nije bilo ni nekih peteranih šansi, već je najbolju imao Aleksandar Mesarović kada je u 74. minutu pogodio stativu.

To je bilo sve šo su navijači u Surudlici mogli da vide, pa su nakon ovogo duela veoma razočarani otišli kućama, budući da su očekivali mnogo više od svojih igrača nakon odličnog izdanja protiv Partizana prošle nedelje u Humskoj.

Domaći sastav nakon današnjeg remija ima sakupljenih osam bodova i 10. je tim Mozzart Bet Superlige, dok je rival iz Niša osvojio jedan bod manje i zauzima 13. poziciju.