Nikola Terzić napustio Partizan | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Nikola Terzić napustio Partizan: Nova stanica u karijeri je Izrael

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

18.09.2023 13:28
Nikola Terzić napustio Partizan: Nova stanica u karijeri je Izrael MN Press

Posle nekoliko pojačanja, koje je Partizan doveo pred kraj prelaznog roka, klub iz Humske ulice u ponedeljak je ostao bez jednog igrača.

Iako je prelazni rok završen u petak, fudbaler Nikola Terzić iskoristio je priliku da ide u Izrael.

Krilni napadač je sporazumno raskinuo ugovor sa crno-belima i karijeru će nastaviti u drugoligašu Hapoelu Um al-Fahmu. Terzić je sa izraelskim klubom potpisao ugovor na godinu dana sa opcijom produžetka na još dve sezone, prenosi Telegraf.

Mladi fudbaler ima 22 godine, karijeru je počeo u Jagodini, da bi još u mlađim kategorijama stigao u Čukarički. Igrao je dve godine za seniorski tim "brđana", jedno vreme proveo je na pozajmici u IMT-u. U Partizan je došao 2021, za "parni valjak" je odigrao 35 utakmica i postigao sedam golova.

Terzić je još na početku priprema ocenjen kao prekobrojan, tako da se i očekivao njegov odlazak iz Humske.

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.