Minimalac Juventusa protiv Verone: Kin ostavio bodove u Torinu

01.04.2023 22:51
Minimalac Juventusa protiv Verone: Kin ostavio bodove u Torinu Guliver/Sportinfoto/DeFodi Images

Juventus je u okviru 28. kola italijanske Serije A na "Alijanz stadionu" savladao Veronu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) i na taj način održao priliku da se nađe na nekom od mesta koja vode u Evropu naredne sezone.

Čovek odluke bio je fudbaler koji se tek vratio sa suspenzije. Podsetimo, Mois Kin je u delu protiv Rome proveo tek 35 sekundi na terenu pre nego što je zaradio direktan crveni karton.

Ipak, deluje da mu je "pauza" prijala, pošto je večeras svojim pogotkom doneo veoma važna tri boda svom timu. U ulozi asistenta bio je Manuel Lokateli, kada je u 55. minutu proigrao italijanskog napadača, a on se dobro snašao i zatresao mrežu.

Srpski reprezentativci nisu bili u startnoj postavi Juventusa, već su i Filip Kostić i Dušan Vlahović u igru ušli u 60. minutu. Darko Lazović nije bio u sastavu Verone zbog povrede.