pre 59 minuta 06: 48
(VIDEO) Čime se sve služe? Karuzo patikom blokirao protivnika
U jednoj od najčudnijih scena sezone, Aleks Karuzo je tokom meča sa Orlandom iskoristio patiku da zaustavi polaganje rivala, ali je Oklahoma ipak stigla do pobede.
Guliver/Matteo Ciambelli/DeFodi Images
Svanulo je Dejanu Stankoviću, u derbiju začelja Serije A pobeđena je Vrona 3:1, pto je bila druga pobeda u 2023. godini a prva posle devet sušnih kola u kojima su bila osvojena samo dva boda. I dalje je Sampdorija na devet bodova od opstanka, ali Dejan Stanković veruje da je današnji trijumf važan na psihološkom planu.
Po završetku meča trčao je Stanković ka navijačima, podelio je tu radost dugo čekanu.
"Čekao sam ovaj trk mesecima. Posle muke u drugom delu nekako smo se snašli i došli do važne pobede. Imali smo mnogo toga da izgubimo, ali smo se borili i ovaj trijumf nam je doneo veliku radost, a unosi nam vedrinu i optimizam", rekao je Stanković pole meča.
Znaju u Sampdoriji da će im do kraja biti potrebno čudo da se spasu ispadanja.
"Borimo se da opstanemo, sam Bog zna kakva će nam sudbina biti. Trenutak je težak, radimo, dajemo sve od sebe, smejemo se, šalimo. I nstavljamo da sanjamo, meč po meč. Ne želim da gledam ništa unapred već samo prvi meč. Sledi nam pauza, pa Roma. Idemo dalje", rekao je Stanković.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
26.05.2023 22: 50
Momenat koji je obeležio remi Sampdorije i Sasuola 2:2, bio je oproštaj četrdesetogodišnjeg Fabija Kvaljarele. Njega je u 88. minutu zamenio Sem Lamers, a onda je usledio emotivni pozdrav sa navijačima, ali i ovacije za velikog napadača.
26.05.2023 10: 23
Sampdorija dočekuje Sasuolo od 20.45 časova (TV Arena Premium 1) u 37. kolu kolu Serije A.
09.05.2023 08: 57
Srpski stručnjak na klupi tima iz Đenove, Dejan Stanković, bio je vidno razočaran posle neuspeha u Udinama (0:2) istakavši da maksimum koji su on i njegovi igrači pružili nije bio dovoljan za opstanak
08.05.2023 20: 42
Sampdorija je posle ovog duela i matematički ostala bez šanse za opstanak.
pre 8 sati 22: 57
U četvrtfinale pored Madriđana plasirali su se još: Arsenal i PSŽ.
pre 8 sati 22: 55
Ovo je nezapamćeno!
pre 9 sati 22: 42
Arsenal je na siguran i dominantan način obezbedio plasman u četvrtfinale UEFA Lige šampiona, pošto je u revanšu osmine finala savladao Bajer Leverkuzen sa 2:0 i tako posle remija 1:1 u Nemačkoj završio posao bez mnogo stresa.
pre 9 sati 21: 50
Iranski zvaničnici su prošle sedmice odbacili navode da fudbalerke neće biti bezbedne kada se vrate kući
Ostavite komentar