Sasuolo pobedio Juve i Inter, a izgubio od Monce u Ređo Emiliji

02.10.2023 20:26
Sasuolo pobedio Juve i Inter, a izgubio od Monce u Ređo Emiliji Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Sausolo je ove sezone uzimao meru Juventusu, pa Interu usred Milana, a večeras je razočarao navijače jer je na svom terenu u Ređo Emiliji zasluženo bio poražen od Monce 0:1 (0:0) u 7. kolu Serije A.

Kad već Domeniko Berardi nije iskoristio dva dobra prodora u prvom poluvremenu, gosti iz Monce su u Lorencu Kolombu dobili svog junaka u nastavku. Imao je napadač Monce prvo šansu u 56. minutu i nije doneo najbolju odluku kada s našao oči u oči sa golmanom Konsiljijem. Šutirao je snažno, pravo u njega. Međutim, iskupio se za taj promašaj u 66. minutu, krenuo je u solo prodor i usepšno ga završio, ispostavilo se za tri velika boda. Kolombo je "gol kopirao" u 86. minutu, međutim, posle VAR provere on je poništen zbog ofsajda. Šteta...

Torino i Verona su odigrali meč za zaborav koji se završio bez golova. Trener Torina Ivan Jurić bio je kritikovan što je u prethodnom meču ostavio Nemanju Radonjića i Ivana Ilića na klupi, pa im je protiv Verone ukazao priliku od starta. I srpski reprezentativci nisu bili upečatljivi pa su u paketu bili zamenjeni u 54. minutu.

Verona, za koju je igrao Darko Lazović, uspešno se branila, bez nekih napadačkih ambicija.