pre 8 minuta 09: 30
Novak zbog Lebrona u Njujorku, zbog Mesija u Nju Džersiju: Đoković bi mogao da bude na finalu Mundijala
Najbolji teniser svih vremena biće specijalni gost popularne emisije "The Shop", čiji je domaćin NBA superzvezda.
Credit: Steven Paston / PA Images / Profimedia
Imao je Brentford u džepu pobedu koja bi ga izjednačila sa Liverpulom na poslednjem mestu koje vodi u Ligu šampiona. Ali pita se i Everton! Borba za Evropu u Premijer ligi je upravo postala još tešnja, pošto su "karamele" u prvom minutu nadoknade izvukle bod na "Komjunitiju" - 2:2 (1:1)!
Kao iz najlepših snova izgledao je početak meča iz ugla domaćina. Šade je nadmudrio neopreznog Pikforda i pao na zemlju, znajući da arbitar ima sasvim dovoljno elemenata da dosudi jedanaesterac. Lopta je išla u ruke, koga drugog do - Igora Tijaga, koji je već u trećem minutu uspešno realizovao penal za 1:0.
Međutim, istu toliku dozu neopreznosti pokazao je Luis-Poter 23 minuta kasnije. Uporni O'Brajen mu je oduzeo loptu kraj šesnaesterca, prosledio je do Idrisa Geja koji je iz prve centrirao, a Beto se sjajno kretao i glavom pogodio za izjednačenje.
Dugo je taj rezultat bio aktivan, a da lopta "hoće igrača" videlo se u 76. minutu, kada su "pčelice" drugi put povele. Opet Igor Tijago, ovog puta ni kriv ni dužan, stigao je do svog 20. pogotka ove sezone na "ostrvu"! Trivela Kajodea dobila je drugačiju putanju nakon što je zakačila Brazilca i od njega se odbila u mrežu prevarivši Pikforda.
Činilo se da je to to - ali Everton je imao poslednju reč. Odbila se lopta u prvom minutu nadoknade do Dusberija-Hola koji je išao na sve ili ništa - i provukao je do mreže kroz trojicu za konačnih 2:2. Ujedno i za totalni metež na tabeli, gde pred poslednjih šest kola peto i trinaesto mesto deli samo sedam poena.
Dodatno je haosu doprineo i Brajton koji je golovima Matsa Vifera u istom terminu slavio na gostovanju Barnliju 2:0 (1:0) i prišao na bod zaostatka upravo Evertonu i Brentfordu...
Premijer liga (32. kolo)
petak
Vest Hem
4:0 (1:0)
Vulverhempton
Mavropanos 42'
Kasteljanos 66'
Kasteljanos 68'
Mavropanos 83'
subota
Arsenal
1:2 (1:1)
Bornmut
Đekereš (penal) 35'
Krupi 17'
Skot 74'
Barnli
0:2 (0:1)
Brajton
Vifer 43, 89'
Brentford
2:2 (1:1)
Everton
Tijago 3 (penal), 76'
Beto 26'
Dusberi-Hol 90+1'
Liverpul
2:0 (2:0)
Fulam
Ngumoa 36'
Salah 40'
nedelja
Notingem Forest
1:1 (1:1)
Aston Vila
Vilijams 38'
Muriljo a.g. 23'
Sanderlend
1:0 (0:0)
Totenhem
Mukijele 61'
Kristal Palas
2:1 (0:1)
Njukasl
Mateta 80, 90+4'
Osula 43'
Čelsi
0:3 (0:0)
Mančester siti
O'Rajli 51'
Geji 57'
Doku 68'
ponedeljak
Mančester junajted
1:2 (0:2)
Lids
Kasemiro 69'
Okafor 5, 29'
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
02.05.2026 17: 59
I Vulvsi otkinuše bod...
19.04.2026 17: 08
Kapiten Liverpula golom u 100. minutu doneo pobedu protiv Evertona 2:1, Notingem Forest preokretom do trijumfa nad Barnlijem, trijumf Aston Vile nad Sanderlendom u goleadi.
18.04.2026 15: 29
Počelo je 33. kolo Premijer lige...
14.03.2026 20: 33
A, činilo se da idemo ka novom kiksu "tobdžija"...
pre 9 sati 00: 15
Kapiten Partizana, Vanja Dragojević karijeru nastavlja u Rendžersu, nezvanično saznaje TV Arena sport. Crno-beli su, prema našim informacijama, prihvatili poslednju ponudu kluba iz Glazgova, a transfer bi trebalo da iznosi oko 5.500.000 evra, uz moguće dodatne bonuse koji će biti poznati po ozvaničenju posla.
pre 11 sati 22: 25
Pre njega u klub je stigao i iskusni vezni fudbaler Damjan Krajišnik. Reč je o igraču sa bogatim superligaškim iskustvom, dobro poznatom domaćoj fudbalskoj javnosti po nastupima za Mladost iz Lučana, Metalac, Radnički iz Kragujevca i Železničar iz Pančeva.
pre 12 sati 21: 35
Sala i pilot Dejvid Ibotson poginuli su kada se mali avion kojim su putovali srušio u Lamanš u noći između 21. i 22. januara 2019. godine. Argentinski 28-godišnji napadač putovao je iz Francuske ka Velsu nakon što je iz Nanta prešao u Kardif u transferu vrednom 15 miliona funti.
pre 12 sati 21: 26
Sa novim klubom potpisao je ugovor do juna 2028. godine, a stručni štab na čelu sa Nenadom Milijašem očekuje da svojim iskustvom pomogne ekipi u ostvarivanju zacrtanih ciljeva.
Ostavite komentar