pre 39 minuta 15: 22
(UŽIVO): Partizan - Vojvodina 0:0, oba tima žele da poprave utisak i učinak iz prethodnog kola
Pred nama je potencijalno najatraktivnija utakmica 17. kola fudbalskog šampionata Srbije.
Preokret - David De Hea nije postigao dogovor sa Mančester junajtedom oko produžetka ugovora i očekuje se da 1. jula napusti klub po isteku ugovora.
Mančester junajted je objavio spisak igrača na koje ne računa i među njima je De Hea, ali uz opasku da se sa njim pregovara. Za Fila Džonsa, Tunzebea, pa i Grinvuda više nema mesta na "Old Trafordu", ali je ubrzo sa Ostrva stigla i "poslednja vest" koja glasi: De Hea je na izlaznim vratima Junajteda.
Ova informacija nikog ne iznenađuje jer trener Erik Ten Hag nije mogao da zaštiti De Heu od nekoliko ozbiljnih kikseva minule sezone zbog kojih su navijači tražili njegov odlazak. Uz to, holandski stručnjak traži golmana sigurnijeg na lopti pa je prvi izbor Onana iz Intera, koji želi da ide iz Milana.
De Hea je od 2011. godine na "Old Trafordu", branio je na 545 utakmica i vreme je da se vrati u Španiju. Da li u Atletiko Madrid, gde je neprikosnoven Slovenac Jan Oblak ili možda neki drugi klub ostaje da se vidi. Sigurno će imati i ponude iz Saudijske Arabije jer je on "zicer" za šeike.
07.10.2023 09: 25
Samo jedna pobeda u poslednja četiri kola Premijer lige i poraz od Galatasaraja u Ligi šampiona nešto je što uznemirava navijače Mančester junajteda i zbog toga je trijumf nad Brentfordom na "Old Trafordu“ imperativ za ekipu trenera Erika Ten Haga.
30.08.2023 18: 15
Štoper Mančester junajteda je u subotu na utakmici trećeg kola Premijer lige protiv Notingem Foresta (3:2), zbog pomenute povrede zamenjen na poluvreme, pošto nije bio u stanju da nastavi utakmicu.
19.08.2023 20: 29
Totenhem je u derbiju drugog kola Premijer lige na svom terenu bio ubedljiv protiv Mančester junajteda 2:0 (0:0). Postekogluov tim je potpuno iznenadio "crvene đavole" i na kraju slavio golovima Papea Matara Sara i Bena Dejvisa.
14.08.2023 22: 58
Uprkos tome što izabranici Erika Ten Haga nisu pokazali neku lepršavu igru, trijumfom su startovali novu sezonu, tako da je rezultat jedina stvar kojom "crveni đavoli" mogu da budu zadovoljni.
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 16h
30.11.2023 22: 55
Čukarički je poražen od Ferencvaroša 1:2 (1:0) u petom kolu Grupe F UEFA Lige konferencije.
30.11.2023 20: 38
TSC je poražen od Vest Hema 0:1 (0:0) u petom kolu Grupe A Lige Evrope, ali i dalje ima šansu da ostane u Evropi i na proleće.
29.11.2023 23: 49
Drugo veče petog kola UEFA Lige šampiona bilo je u najmanju ruku specifično. Na osam odigranih susreta bilo je čak pet remija, a pobede su ostvarili PSV, Arsenal i Real Madrid.
29.11.2023 20: 39
Ranko Stojić, stručni konsultant TV Arena sport, temeljno je analizirao poraz Crvene zvezde u Bernu ističući i dobre i one loše stvari.
pre 39 minuta 15: 22
Pred nama je potencijalno najatraktivnija utakmica 17. kola fudbalskog šampionata Srbije.
pre 1 sat 14: 08
Mnogi fudbalski stručnjaci i ljudi od auteriteta su saglasni da je 2010. godine nagradu za najboljeg svetskog fudbalera trebalo da dobije Vesli Snajder, a ne Lionel Mesi.
pre 2 sata 13: 42
Iz FSS su reagovali nakon izjave Nemanje Vidića za NIN da je na plate stručnog štaba selektora Dragana Stojkovića Piksija za dve godine potrošeno 16 miliona evra.
pre 2 sata 13: 10
Kako prenose mediju na Ostrvu, klub sa "Old Traforda" je trebalo da poleti oko podneva u Njukasl, gde ih večeras u 21.00 čas (TV Arena 1 Premium) očekuje derbi meč protiv "svraka".
Ostavite komentar