Totenhem vodio, pa izgubio od Brentforda: Kobno drugo poluvreme za "pevce"

20.05.2023 15:59
Totenhem vodio, pa izgubio od Brentforda: Kobno drugo poluvreme za "pevce" Tanjug/AP Photo

Fudbaleri Totenhema doživeli su drugi poraz zaredom, iako su vodili posle prvog poluvremena meča 37. kola Premijer lige sa Brentfordom - 1:3 (1:0). U prošlom su izgubili na gostovanju Aston Vili, a danas su prokockali minimalnu prednost golom Harija Kejna u 8. minutu.

Navijači domaćeg tima su u tom udarcu sa ivice šesnaesterca, uz desnu stativu, videli nagoveštaj slavlja, ali usledila je katastrofa u nastavku. Brajan Mbeumo je prvo u 51. minutu poništio minus, pa malo kasnije (62) preokrenuo tok utakmice. Joan Vise je u finišu samo potvrdio zasluženu pobedu (88).

"Pevci" su ovakvim ishodom doveli u pitanje ostanak na sedmom mestu i plasman u Ligu konferencija. Čemu se posebno raduju Brentford i Aston Vila.